Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie i co nam zagraża w Lublinie

Utworzony przez piczka, 16 kwietnia 2011 r. o 17:57 Powrót do artykułu
a skład paliw Orlenu na zemborzyckiej? miliony litrów paliwa. strach się bać co by się stało....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piczka napisał:
a skład paliw Orlenu na zemborzyckiej? miliony litrów paliwa. strach się bać co by się stało.... [/quote] Przecież jest: [quote]Jest też kilka obszarów, na których ryzyko poważnych pożarów jest większe niż gdzie indziej. [...] a także baza paliw płynnych przy Zemborzyckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tą mapkę można sobie wsadzić... Szkoda że nie jest jeszcze mniejsza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pożar muzeum na Majdanku jest bardziej groźny od pożaru składu paliw? No może i tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to dobre paracuje w jednej z wiekszych hurtowni w lublinie zajmojaca sie zaopatrzeniem w materialy niebezpieczne (roznego typu kwasy) firmy przemyslowe (praktycznie wszystkie wymienione w artykule) na terenie lublina jak i rowniez woj lubelskie, mazowieckie, podkarpackie, podlaskie, swietokrzyskie. w magazenie tej firmy na chwile obecna jest wiecej chemikali niz te firmy wymienione w artykule maja razem, a w lublinie czy tez na obrzezach takich hurtownie chemikaljow jest kilka np (standart, switchem, brenntag, centrochem) to tylko te wieksze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największym zagrożeniem w Lublinie są sami mieszkańcy. Wieczorem strach wyjść na ulicę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że czytelników bardziej interesowałoby które dzielnice maja omijac i dlaczego. To jest realne zagrożenie dla Lublinian, a nie jakiś tam absurdalny pożar Lasu Dabrowa. Nie macie już tematów!! Jeszcze nie jest przecież sezon ogórkowy!! A jakie nadęte - " Gdzie i co nam zagraża w Lublinie", że przypomnę tytuł. Jaka gazeta, takie artykuły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to żadna analiza tylko proste bufory wokół punktów wymienionych w artykule. różne substancje rozprzestrzeniają się w różny sposób i proces analizowania tego zjawiska wymaga nieco więcej pracy analityczno-GISowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedzialbym ze zalegajacy wszedzie bród i smród to podstawowe zagrozenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ktos zapmniał o dawnym cpn dzisieiszy Orlen stoi 5 silosów a pod ziemią dość sporych rozmiarów bunkry też na paliwo w latch 70-80 skutki wybuchu siegały by do Świdnika oczywiście wtedy wszystko było pełne i co wy nato...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@czarny - konkrety, o których zbiornikach piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"to żadna analiza tylko proste bufory wokół punktów wymienionych w artykule. różne substancje rozprzestrzeniają się w różny sposób i proces analizowania tego zjawiska wymaga nieco więcej pracy analityczno-GISowej." Zgadzam sie w 100%, takie 'analizy' każdy może wykonać, nie potrzeba do tego specjalistów. Studiuję w Lublinie ochronę środowiska i 'co nieco' orientuję sie w temacie. Jest mi wstyd za urzędników (bądź inne osoby wykonujące to opracowanie), po pierwsze za technikę - widać, ze jest to technika analogowa...w XXI wieku;/, po drugie za treść merytoryczną - z całym szacunkiem, jestem na IV roku studiów i jestem w stanie opracować 100% lepszą i trafniejszą analizę takich zagrożeń, przy wykorzystaniu wspomnianych wcześniej technik GIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za władza co do niego nalezy wąwóz na Wołynskiej i nic nie reaguje na to ze szczury biegaja po wąowozie smieci lezą na chwaszczach bo trudno to nazwac trawą brud i syf niebezpieczne dla zwierząt i ludzi zgłosimy do sanepid to moze cos zareaguje ten nasz nowy PPrezydent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... Pod tym względem w Lublinie jest coraz bezpieczniej. Powód? Mamy coraz mniej dużych zakładów przemysłowych..." Zdanie z artykułu, czy ta osoba jest w pełni sprawna umysłowo że cieszy się z tego że Lublin z ośrodka przemysłowo-naukowego staję się osadą rolniczą. Mam nadzieję że tego nie powiedział ten urzędnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zemborzyckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mnie to czyha policja i straż miejska jak piję piwo na ławce,jak 10 dresów pije wódę to jakos do nich nie podchodzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...