Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie jest Marek, Damian i Dorota?

Utworzony przez kinol, 17 kwietnia 2009 r. o 20:28 Powrót do artykułu
Nie do uwierzenia... Teraz to naprawdę już nie wiadomo co o tym myśleć. Czy zacząć się bać czy nie... Tylko nie piszcie o organach, jeśli chodzi o np. Marka. To już dementuje nawet rodzina... -> ######artykuly/pokaz/700/ok...ie,marka/#tekst . A rodzina chyba najlepiej wie co i jak. Ale tak czy inaczej, nie wiem, jak Wy, ale ja się zaczynam bać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że są porywani na organy, warto sprawdzić, czy może wszyscy byli nie palącymi, nie pili, nie brali narkotyków-policjo-idźcie tym tropem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde to jakaś dziwna sprawa coraz więcej osób ginie bez śladu i to wszytsko wydazyło się w przeciągu jednego miesiąca 5 osób z okolic.... (jeden poszukiwany zpstał odnaleziony zmarł w czasię wędrówki...) natomiast jeszcze Chełmscy policjanci poszukują 46-letniego Jarosława Kowalczyka, który rano 28 marca br. wyszedł domu. Do chwili obecnej zaginiony nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca przebywania mężczyzny można przekazywać dzwoniąc na nr telefonu (082) 560-14-75 .http://www.lubelska.policja.gov.pl/index.php?action=news&action_id=6962
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może nadchodzi nowa era?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzis na kruczkowskiego na przystanku widzialem jakies plakaty ze dziewczyna 14 lat zaginela moze dziennik by cos na ten temat napisał...swoja droga duzo mlodych ludzi ostatio ginie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dzis na kruczkowskiego na przystanku widzialem jakies plakaty ze dziewczyna 14 lat zaginela moze dziennik by cos na ten temat napisał...swoja droga duzo mlodych ludzi ostatio ginie...
Widziałam chyba ten sam plakat przy przystanku niedaleko Dworca PKP, ale nie zdążyłam się przyjrzeć niestety, dlatego piszę "chyba". A czy to przypadkiem nie chodzi o zaginioną Magdę, o której ktoś już tu kiedyś pisał??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wlasnie a gdzie są kamery Lublin jest tak mały a rozbojow i roznych kradziezy i zabojstw coraz wiecej To wstyd ZE w tak malym lublinie moze do takiegos czegos dojsc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaginiona magda 13 czy 14 lat juz sie odnalazla, wejdzcie na strone www.zaginieni.pl tam w aktualnosciach zamieszczaja ogłoszenia o osobach zaginionych, sprawa Magdy jest juz nieaktualna, dlatego brak tam zdjęcia i nazwiska zaginionej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bania napisał:
A ja myślę że są porywani na organy, warto sprawdzić, czy może wszyscy byli nie palącymi, nie pili, nie brali narkotyków-policjo-idźcie tym tropem!!!
A ja myślę, ze powinienieś isć się leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mogę. Poziom niewiedzy redaktorów dziennika wsch. spada poniżej zera. Marek Wojciechowski nie jest mieszkańcem Lublina tylko wsi z okolic Parczewa. Nie pamiętam jaka dokładnie to wieś, ale wiem, że pochodził on z tamtych rejonów. Sam chodziłem do tego samego liceum co on, stąd znam go z widzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest mieszkańcem Lublina przynajmniej przez 9 m-cy w roku. Zamieszkanie a zameldowanie to dwie różne kategorie. Zapraszam na krótki kurs prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cien21 napisał:
Ja nie mogę. Poziom niewiedzy redaktorów dziennika wsch. spada poniżej zera. Marek Wojciechowski nie jest mieszkańcem Lublina tylko wsi z okolic Parczewa. Nie pamiętam jaka dokładnie to wieś, ale wiem, że pochodził on z tamtych rejonów. Sam chodziłem do tego samego liceum co on, stąd znam go z widzenia.
A jakie to ma znaczenie czy mieszkał w Lublinie czy w Żmiarkach skąd pochodził? Osoby które chodziły do milanowskiego liceum też go pamiętają i pamiętają też gdzie mieszka jego rodzina w odróznieniu od ciebie ignorancie. W ogóle to znowu ktoś plotkuje, ze znaleźli ciało w Saskim, jak wam nie wstyd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja myślę, ze powinienieś isć się leczyć.
to nie myśl bo może Ci to sprawić niepotrzebny ból głowy. Niestety z zachodu idzie moda na wszystko, na nielegalne przeszczepy też. Tylko o tym się nie wie, nie mówi, prasa nie pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bania napisał:
to nie myśl bo może Ci to sprawić niepotrzebny ból głowy. Niestety z zachodu idzie moda na wszystko, na nielegalne przeszczepy też. Tylko o tym się nie wie, nie mówi, prasa nie pisze.
Nikt nie porywa przypadkowego człowieka w celu pozbycia go organów, ot tak sobie!!! Musiałoby to być przynajmniej planowane działanie, żeby w ogóle do tego doszło. A dobrze wiadomo, że za Markiem nikt nie szedł i go nie śledził przez odcinek drogi, którą pokonał "na monitoringu" (prócz dziwnego auta, o którym i tak nic nie wiadomo). Nie pisz o innych "niemyślących", skoro sam widać do nich należysz... Piszesz o modzie... Chcesz być modny?? To się zgłoś na przeszczep, człowieku, i nie rozsiewaj głupich plotek. Mama zaginionego Marka zaprzecza odnalezieniu jego ciała, więc co Ty - obcy człowiek, nie mający wglądu w tę sprawę od środka, możesz o tym wiedzieć?? Ile razy można mówić Wam jedno, a Wy i tak swoje - siejecie niepotrzebny zamęt, zamiast przejrzeć np. zapis rozmowy z Mamą Marka albo choćby inne wątki odnośnie tej sprawy. Za grosz sumienia nie macie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie poszli na rąbanke. Nerki i inne wątroby. Świetna kasa ponoć. Sam bym wyłapywał i wycinał. Jak tu żyć inaczej? A z resztą troje mniej czy dwieście, czy dwa miliony - już nie udawajmy, że to taka tragedia. Pieprzyć świat popieprzony ! i już nic nam nie pomoże. Nie ma odwrotu nie ma rartunku ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mądrala napisał:
Pewnie poszli na rąbanke. Nerki i inne wątroby. Świetna kasa ponoć. Sam bym wyłapywał i wycinał. Jak tu żyć inaczej? A z resztą troje mniej czy dwieście, czy dwa miliony - już nie udawajmy, że to taka tragedia. Pieprzyć świat popieprzony ! i już nic nam nie pomoże. Nie ma odwrotu nie ma rartunku ....
No. Masz rację. Nie ma ratunku, z tym, że dla Ciebie... Szkoda, bo niby to jesteś człowiekiem, a zachowujesz się, jak jakiś podgatunek bez emocji, bez uczuć, bez niczego właściwie, poza umiejętnością pisania (jako takiego) na klawiaturze.
Ostatnio edytowany 19 kwietnia 2009 r. o 09:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinol napisał:
No. Masz rację. Nie ma ratunku, z tym, że dla Ciebie... Szkoda, bo niby to jesteś człowiekiem, a zachowujesz się, jak jakiś podgatunek bez emocji, bez uczuć, bez niczego właściwie, poza umiejętnością pisania (jako takiego) na klawiaturze.
Dzięki za komplement. Nie podniecaj się tak - bo i tobie wytną - znalazł się moralizator. Olej to bo ocipiejesz jak ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszę. Wkurfiam innych - i nie mam z tego NIC ! ale piszę i będę pisał - z tym, że w tym temacie nie da się nic więcej napisac a nieżeli czarne sscenariusze - może poprośmy Prezydenta o żałobkę dla ,,powycinanych" - to napewno zmieni świat, ludzi odmieni - naprawi wszelkie zło i pozostanie szrama na przesyconej krwią fladze naszej narodowej - gówno wartej szmacie. - chcesz się Kinol okłamywać i wierzyć w piękny świat i dobry - to się kłam i produkuj ze swoją miłością. Twoja dyz aprobata wszak wskazana, lecz biernym, jałowym nic nieznaczoncym popiersiem nadzieji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinol napisał:
Nikt nie porywa przypadkowego człowieka w celu pozbycia go organów, ot tak sobie!!! Musiałoby to być przynajmniej planowane działanie, żeby w ogóle do tego doszło. A dobrze wiadomo, że za Markiem nikt nie szedł i go nie śledził przez odcinek drogi, którą pokonał "na monitoringu" (prócz dziwnego auta, o którym i tak nic nie wiadomo). Nie pisz o innych "niemyślących", skoro sam widać do nich należysz... Piszesz o modzie... Chcesz być modny?? To się zgłoś na przeszczep, człowieku, i nie rozsiewaj głupich plotek. Mama zaginionego Marka zaprzecza odnalezieniu jego ciała, więc co Ty - obcy człowiek, nie mający wglądu w tę sprawę od środka, możesz o tym wiedzieć?? Ile razy można mówić Wam jedno, a Wy i tak swoje - siejecie niepotrzebny zamęt, zamiast przejrzeć np. zapis rozmowy z Mamą Marka albo choćby inne wątki odnośnie tej sprawy. Za grosz sumienia nie macie...
- to może zostań detektywem ? Co - jak już tak lubisz włazić w życie innych i taki jesteś uważny kontemplator ha ha ha ! ci*** jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mądrala napisał:
Dzięki za komplement. Nie podniecaj się tak - bo i tobie wytną - znalazł się moralizator. Olej to bo ocipiejesz jak ja.
Kinol ma rację, nie macie pojecia o niczym i tylko niepotrzebnie plotkujecie. Organy do przeszczepów usuwa się w szpitalach a nie w parku, samochodzie czy w domu i robią to wykwalifikowani specjaliści. Poza tym nikt nie musi porywać ludzi celem usunięcia organu, sami się zgłaszają bo wiedzą, ze na tym można nieźle zarobić. W biednych krajach ustawiają się nawet kolejki chętnych do oddania nerki za pieniądze. Po smierci każdy zdrowy człowiek może być dawcą jeżeli wyraził wcześniej zgodę na przeszczep. http://www.przeszczep.pl/pdf/oswiadczenie_woli_www.pdf http://www.przeszczep.pl/?a=temat&id=70
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...