Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie na narty w Lublinie i woj. lubelskim? Stoki i wyciągi

Utworzony przez jon, 20 grudnia 2010 r. o 18:17
ja w niedzielę posiudałem sobie na biegówkach w lesie. brak tłumów, było super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie sobie robię rekonensans online w Sulowie, Batorzu, Bobliwie i Chrzanowie przez stronę ittv. Chrzanów bije na łeb i szyję nie tylko ilością wyciągów i zjazdów ale przde wszystkim wirtualną ekspozycją stoku. Takiej możliwości to nawet nia maja ci co do Alp się wybierają ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak oglądać to sobie można. Ale i tak najlepiej jeździ się w Batorzu bo zjazd 800m to już coś. Co prawda mniejsza atrakcja dla amatorów bo stromo jest ale dla mnie jak znalazł. Byłem w Chrzanowie i Sulowie ale bez przesady na takie "pagóreczki" to nawet mi się już wyciągiem nie chce jechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tryvan.no tu są dopiero warunki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ccc napisał:
tryvan.no tu są dopiero warunki
pisze sie tryvann.no , a tutaj piszemy o warunkach w lubelskiem a nie w Oslo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj smigałem na lubelskim Globusie. Stok bardzo dobrze przygotowany, mało osób. NIe trzeba sie katować za kierownicą jadąc po lubelskich "nibydróżkach". No i jak ktoś chce się doszkolić świetni instruktorzy z "Narty sc"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ccc napisał:
tryvan.no tu są dopiero warunki
masz namiar na jakies pokoje, domki w tryvann ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
masz namiar na jakies pokoje, domki w tryvann ?
Tryvann jest na obrzezach Oslo. 5-6 km od centrum i ok 2 km od Holmenkollen. Szukaj hoteli w Oslo. Ale sa lepsze miejsca w Norwegii na narty niz Oslo. Sprawdz np hemsedal.no. Ceny jak w Alpach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotrek napisał:
Tryvann jest na obrzezach Oslo. 5-6 km od centrum i ok 2 km od Holmenkollen. Szukaj hoteli w Oslo. Ale sa lepsze miejsca w Norwegii na narty niz Oslo. Sprawdz np hemsedal.no. Ceny jak w Alpach
poprawka adres strony to: skihemsedal.no
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei polecam Przemyśl. Górka naprawdę daje spore możliwości. Wyciąg krzesełkowy 800m to też fajna atrakcja. Do tego oddana w tym roku trasa ponad 1km i tor saneczkowy http://posir.pl/przemysl-stok/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeludnień na pewno nie ma na stoku w Celejowie, właśnie śmigają tam 2 osoby, chodz nie wiem czemu tylko tyle. Ogólnie rzecz biorąc ZAPRASZAM na stok CELEJÓW - fajnie jest :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppp:) napisał:
Przeludnień na pewno nie ma na stoku w Celejowie, właśnie śmigają tam 2 osoby, chodz nie wiem czemu tylko tyle. Ogólnie rzecz biorąc ZAPRASZAM na stok CELEJÓW - fajnie jest :)
A ja zapraszam do Parchatki pod Puławami: http://www.parchatka.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
A ja zapraszam do Parchatki pod Puławami: http://www.parchatka.pl/
Potwierdzam. Mapa stoku ze strony internetowej www.parchatka.pl : http://www.parchatka.pl/images/stories/mapa-stoku/mapa-stoku.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię jak ktoś pisze posta i zaraz jako inna osoba potwierdza swoje słowa. Rozumiem, że tu można zrobić reklamę stoku, ale można się podpisać jako właściciel, a nie jako przypadkowy user, a potem jako ktoś inny to potwierdzić. Nie cenię takich ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą drogo w tej Parchatce, podobnie jak w Rąblowie. Widocznie przereklamowane stoki. W Lublinie wyciąg o podobnej długości kosztuje 2 razy mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
09.01.2011Dzień otwarty szkół narciarstwa - "Bezpiecznie na narty z instruktorem PZN" ZAPRASZAMY NA STOKI: GLOBUS-SKI W LUBLINIE STOK W SULOWIE k. Krasnika jest to ogólnopolska akcja nie tylko na rzecz promocji bezpieczeństwa w sportach śnieżnych, ale również jest to promocja naszych kwalifikowanych, profesjonalnych usług w zakresie nauczania sportów śnieżnych. Akcję tę wprowadziliśmy w poprzednim sezonie i jak się okazało, cieszyła się ogromnym powodzeniem. Dzięki patronatowi medialnemu dziennika Rzeczpospolita i ogólnopolskiej „Trójki” Polskiego Radia akcja ta zyskała duże nagłośnienie. Szczegóły akcji i adresy LSN biorących udział w akcji będą publikowane i nagłaśniane przez Rzeczpospolitą i Polskie Radio Program 3. ZAPRASZAMY OD godz.9:00 do 13:00 W dniu 9 stycznia 2011r. wręczać będziemy uczestnikom akcji kieszonkowe wydanie DEKALOGU FIS (narciarza i snowboarsdzisty)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b][b]STOK GLOBUS NIECZYNNY ZAPRASZAMY DO SULOWA[/b][/b] 09.01.2011Dzień otwarty szkół narciarstwa - "Bezpiecznie na narty z instruktorem PZN" ZAPRASZAMY NA STOKI: GLOBUS-SKI W LUBLINIE STOK W SULOWIE k. Krasnika jest to ogólnopolska akcja nie tylko na rzecz promocji bezpieczeństwa w sportach śnieżnych, ale również jest to promocja naszych kwalifikowanych, profesjonalnych usług w zakresie nauczania sportów śnieżnych. Akcję tę wprowadziliśmy w poprzednim sezonie i jak się okazało, cieszyła się ogromnym powodzeniem. Dzięki patronatowi medialnemu dziennika Rzeczpospolita i ogólnopolskiej „Trójki” Polskiego Radia akcja ta zyskała duże nagłośnienie. Szczegóły akcji i adresy LSN biorących udział w akcji będą publikowane i nagłaśniane przez Rzeczpospolitą i Polskie Radio Program 3. ZAPRASZAMY OD godz.9:00 do 13:00 W dniu 9 stycznia 2011r. wręczać będziemy uczestnikom akcji kieszonkowe wydanie DEKALOGU FIS (narciarza i snowboarsdzisty) [/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie pytanie za 100 punktów. Wszystkie stoki na lubelszczyźnie działają oprócz tego na Globusie. Nie bardzo rozumiem czy Globus to inna strefa klimatyczna, mają przecież sprzęt do naśnieżania. Dziadostwo jak zwykle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komu by sie chcaiło w MOSiRze naśnieżać stok na GLOBUS-ie, przezież to chyba podlega pod miasto to jakby państwowe i działają jak za komuny niestety, a dziciaki w ferie nie maja w lublinie stoku-wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...