Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie pasuje mi to wogóle... wystarczy jechac, zapomnić się i mandacik w kieszeni. czytałem gdzies że w yanosiku mają o tym przypominać na trasie to może jakoś się uda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy przez lata dali sobie wmówić te brednie o piratach. W polsce nie ma dróg. Przejechanie odcinka 500 km zajmuje 7-8 godzin. Jeżeli w polsce będzie siatka normalnych dróg, omijających teren zabudowany, nikt nie będzie po nim grzał po 100/h, bo miasta będą miejscem docelowym, a nie kolejną przeszkodą na drodze. Problem jest w drogach, a nie w piratach. Idiotów na drodze jest z 1% , reszta tych szumnych piratów to osoby, które tracą czas, bo na drodze krajowej co 10 km jest wiocha z trzema domami, ale trzeba jechać 50 /h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A redakcja powtarza bezmyślnie tezy niekompetentnych urzędników.  
Nie powtarza.Zapomnieli ci napisać że są jeszcze pomiary pośrednie.No ale ty byś na to nie wpadł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli umiesz jedz szybko ale nie zrob nikomu krzywdy  to moja maksyma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem co sam o tym myśleć, czy to już nei za dużo? nie lepiej walnąć taki mandaty jak w Norwegii to się odechce piratom jeździć... a tak to ucierpi ten, który natknie się na coś takiego a nie koniecznie będzie powodował niebezpieczeństwo. Aczkolwiek można sciągnąć też yanosik na telefon i zapika kiedy trzeba że jest na takim odcinku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy będzie czy nie będzie i tak wyjda na swoje, ale nie ze mną te numery, yanosika an telefon i wio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mierzona jest prędkość "średnia", czyli jak rozumiem mogę stanąć w Łuszczowie na siusiu, albo na zakupy w sklepie Orion, a potem spokojnie pomknąć 200 km/h zgodnie z założeniami GITD???
 
Mierzona jest prędkość "średnia", czyli jak rozumiem mogę stanąć w Łuszczowie na siusiu, albo na zakupy w sklepie Orion, a potem spokojnie pomknąć 200 km/h zgodnie z założeniami GITD???
Dokładnie tak jak piszesz. oczywiście na tym odcinku mogą być radary pośrednie. Ale ogólnie jest tak jak piszesz - jeśli średnia wyjdzie poniżej dozwolonej - nie ma mandatu, to oczywiste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miną strefę i będą grzać jeszcze szybciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...