Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
banda idiotów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście,jak zwykle wszystkiemu winni nauczyciele;- że dzieci się nie uczą, że palą , piją i ćpają, że zachodzą w ciążę, że nie szanują starszych, że mają nauczycieli w ,,głębokim" poszanowaniu,itp. itd. Tymczasem rodzice pełnią rolę opiekunów, nie rodziców z prawdziwego zdarzenia, wymagają od innych, ale swego roszczeniowego postępowania nie widzą jak również nie chcą przyjąć do wiadomości faktu,że to od nich przede wszystkim zależy przyszłe życie ich pociech.Oczywiście nie piszę o wszystkich, bo są rodzice wspaniali, odpowiedzialni i dający piękny przykład zachowania oraz patriotyzmu. Żal mi tej nauczycielki, bo chyba miała świadomość, że szarga się pewną świętość, ale nie mogła ściągnąć swoich uczniów z pomnika, bo się zwyczajnie jej nie słuchali.Skoro Nergal może rwać i lżyć Biblię, to im też trzeba to wybaczyć. Przecież to wolność słowa i wyznania. Róbmy tak dalej , a z bagna nie wyjdziemy.Dalej dawajmy im głupią papkę durnowatych programów telewizyjnych zamiast prawdy historycznej, pokazujmy ,,wysoką" kulturę we Wrocławiu, a wejdą nam na głowę i nawet tego nie zauważą. Szkoda gadać.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja niech się zajmie poważnymi sprawami, a gnojom wystarczy wstydu, że się o nich źle pisze w sieci. I tak będą wytykani na wsi paluchami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też myślę, że łepki wleźli na pomnik i nie chcieli zejść. Co mogła zrobić n-lka? Na pewno ich grzecznie poprosiła, bo tylko tyle może dziś nauczyciel. Ale kto tam administruje stroną szkolną? Ten powinien się tłumaczyć. Rodzice oczywiście jak i dzieci niewinni. Za wszystko zbierze nauczycielka. Dziwię się, że jeszcze komuś chce się organizować wyjścia poza szkołę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujmy dalej na partie mające w programach antywartości ludzkie, chrześcijańskie, a społeczeństwo będzie wprost ;;cudowne"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem nauczycielem, byłem przy tym pomniku z moimi uczniami z podstawówki rok temu. dzieci poszły, raczej pobiegły do tego pomnika i momentalnie kilkoro z nich wbiegło na pomnik, na postacie partyzantów nie wdrapały się, ponieważ były za małe, a po drugie za 10 sekund byłem przy nich i w kilku słowach wytłumaczyłem jak brzydko się zachowały. dzieciom i młodzieży trzeba tłumaczyć jak należy szanować groby, pomniki, ale to nie jest tylko rola nauczycieli. szacunku mają uczyć przede wszystkim rodzice. inna sprawa i to jest godne politowania, kto wrzucał te zdjęcia na stronę i dlaczego wcześniej nie zrobił selekcji. ja jestem zdania, że w szkole za mało się mówi o patriotyźmie i szacunku do tych co ginęli nie tylko za naszą ojczyznę, ale po prostu na naszej ziemi. niestety koledzy i koleżanki nauczyciele, rodzice patrzą na mnie jak na oszołoma i wariata. to jest bolesne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś figury partyzantów na pomniku, a jutro kosz na śmiecie na głowie nauczyciela lub pobicie za parę złotych czy komórkę. Ludzie obudźcie się trzeba zacząć się wychowaniem dzieci w domu, w szkole, na wycieczce. Może więcej patriotyzmu i lekcje historii jak dzisiaj w Momotach. A szkoła po to ma dyrektora, żeby wiedział co się dzieje w szkole, w szatni podczas lekcji czy przerw itd. ....., czy na internetowej stronie szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z pokolenia, któremu wmawiano, że jedynym wyzwolicielem naszej Ojczyzny był ZSSR, nasz ,,wielikoj drug".Ze wstydem wspominam moje przeciwstawianie się swemu ojcu, który znał prawdę o Katyniu i mówił o tym (lata 70-te) i nie bał się, że spotkają go jakieś konsekwencje. A historyk w liceum, zapytany o ten temat nie chciał nic mówić... bał się, a może też wierzył w propagandę.Długo dojrzewałam do zmiany zdania o ,,oswoboditielach",ale dzięki, tato, że nauczyłeś mnie patriotyzmu.Mam trochę żalu do szkoły, ale taki wtedy panował system. Dziś sama jestem nauczycielką(ale nie historii) i czasami boję się, że może też jest coś ,o czym mogę mówić nieprawdę, nie zdając sobie z tego sprawy.Jednak wierzę, że można i trzeba być patriotą i należy o tym mówić młodzieży, nie tylko mówić, ale dawać przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polakom wydziera się ich świętości i je śmieci.I tak będzie do czasu kiedy oni sami śmieciami nie zostaną. Gówniaże srają na to co im dało wolność i miejsce na ziemi. Ci petagodzy powinni utracić miejsca pracy a historyk z tej szkoły dodatkowo utracić tytuł magistra historii i nauk humanistycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oburzeni rodzice? Czym? Tym, że wychowali dzieci, które w wieku kilkunastu lat nie wiedzą co wolno, a czego nie? Żadna szkoła nie uczy lekceważenia bohaterów przeszłości, chamstwa i wandalizmu, a tym się właśnie pochwaliły wasze "pociechy", a że akurat na wycieczce szkolnej, to najlepiej przywalić nauczycielce i szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie martwcie się drodzy rodzice i nauczyciele, ja wasza minister zadbam o wychowanie. teraz nie są ważne programy, pomniki, wycieczki. Moja dyrektywa jest taka, teraz uczymy dzieci publicznego sciągania spodni tak jak ja to zrobiłam. Każde dziecko musi umieć ściągnąć spodnie, zostać w majtach i koszuli i dać się tak sfotografować. Jasne!!!! to jest mój program, to mówi wam wasza minister- Katarzyna Hall
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie dalej na PełO, zostaniemy bez pracy, polskiego majątku z bandą rozpasanych młodych!! Głosujcie na Partię Oszustów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ten krzyk. Ten pomnik nalezalo dawno zburzyc a ruskie smieci wyslac do Moskwy. Tam sie hitlerowcy biuli ze stalinowcami i ich alowskimi przydupasami. Szefem sowieckich partyzantow byl czekista a pozniejszy enkawudzista wslawiony zabijaniem Polakow w 1920 r. i 1939 r. Dreczyc dzieci z powodu bandziora????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tamto to historia.A jak to przełożyć na współczesność?Jeśli okradają starszą kobietę to patrz w drugą stronę ,bo to pewnie moher.Jeśli palą komuś auto w nocy, to nie rób nic bo pewnie je ukradł.Jeśli facet zasłabł na ulicy ,to nie rób nic ,bo to pewnie zwolennik PO.Typowe myślenie terenu pomiędzy Bugiem i Odrą....I nigdy ,ale to nigdy nie nadstawiaj głowy za ten niby kraj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze to to , ze dyrektor tlumaczy ze przeprowadzil rozmowy !!! hahahahh az moj pies sie usmial; winien nauczyciel i ten bez wyobrazni co zamiescil na stronie; ALE TO SA EFEKTY ZE BRAK NADZORU ZE STRONY WIZYTATOROW NIE MOWIAC O TZW; DYREKTORZE czas oczyscic to towarzystwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dzieciaków uczą niedouczone ciemięgi(podyplomowi fachowce od wielu przedmiotów...) dobrane z partyjno-towarzyskiego klucza, to góra siedzi na tyłku. Jak ktoś ledwie poswawoli, to jest wielka afera. Oczywista szacunek dla prawdziwych belfrów. Jest jeszcze trochę i takich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...