Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Bełżyce: Strażacy ochotnicy mają nowy sprzęt

Utworzony przez JS, 12 stycznia 2011 r. o 22:50 Powrót do artykułu
nie wiem jakie wy tam macie w tym matczynie osiągnięcia bo na żadnych zawodach o was nie słyszałem a babin z tego co wiem utrzymuje sie w czołówce, a co do tego auta które stoi w garażu matczyna to napewno macie w dobrym stanie skoro nie ma wyjazdów dopóki adaś nie siedzi na msk i nie wyśle swoich chłopaków, i nie macie sie czym za bardzo pochwalić bo anwet porządnej kwoty na samochód nie umiecie uzbierac z tego co tu widze jakies marne 5 tysięcy w porównaniu z babinem to wypadacie jak jakies zadupie zabite dechami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻAL MI WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po co takie kłótnie ? ? ? Było minęło Każda ze stron będzie broniła siebie , a drugą będzie oczerniała. i na co to wszystko ?? Przecież czasu nie cofniecie . Jeżeli macie problemy to ruszcie du...pe i zgłoście to w gminie, w straży Co nie zmieni faktu, że i tak wam to nic nie da. ŻAL to najlepsze słowo opisujące wasze DZIECINNE ZACHOWANIE !! A kłótnie sąsiednich wsi to nie jest nic dobrego !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...