Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Garbów: Pożar zabytkowego dworku w Leścach

Utworzony przez gosc, 14 kwietnia 2012 r. o 16:16 Powrót do artykułu
A Ty nawet nie umiesz dobrze zacytować postu. Ci ludzie nie włożyli tam prawie nic bo dostali 100% dotacji na renowacje pałacu w takim odzwierciedleniu jak to miało miejsce przed laty. Nawet obrazy wisiały w tym samym miejscu co dawniej. A ostatnio na jaw wyszła sprawa z ubezpieczycielem...budynek był ubezpieczony na taka kwotę, że nawet prokurator się włączył do sprawy, i pierwsze wnioski są takie że był to pożar, nie koniecznie spowodowany przez nie uwagę...więc nie pieprz mi o tym ile właściciel włożył w to pracy i kasy, bo ja bym sobie domu nie podpalił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i jeszcze jedno...racja w/g jestem ciotą, bo nie używam zwrotów typu "buahah" co świadczy o tym że nie zniżyłem sie do twojego poziomu, czyli poziomu dzieciaka któremu rodzice założyli neo, bo skończył szóstą klasę z wyróżnieniem w ( jak domniemam) lesieckim college'um. Podejrzewam że i tak nie zajarzysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jesteś taki mądry to sam się zapisz do straży i pokaż na co cię stać :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zna historie tego dworku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...