Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Michów

Utworzony przez miła, 21 marca 2010 r. o 17:59
Jak już to tylko zbulwersowany karczmiak panie karaś vel er vel wiatrak na polu twojej kuzynki JS? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie :) Myli się Pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani karaś ty też się mylisz,bye bye 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę Rupiński to też Zdziwiony Zdzichu :) Coraz lepiej. Ile jeszcze klonów sobie stworzysz? Przestałbyś robić chlew na cudzym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu się grozo er mylisz mój jest tylko karczmiak a reszta to sorry karaś (er) to niestety ale nie jest moja osoba i nie obchodzi mnie to kim ci ludzie są ale dobrze piszą bo wreszcie ktoś wam wali prawdę w oczy! Żegnam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem er szanowna pani w co najmniej 8 odsłonach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***przegladlubartowski.pl/informacje/22247/gmina-michow-zainwestowala-w-drogi zapraszamy na szkolną ii - tam to dopiero jest super droga!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Michowie dużo się dzieje na przykład solistka z zespołu Impuls bzyka się w lesie z finałem do buzi.Polecam ten Zespół na wesele.Nazwa Zespołu Impuls Band.Puławy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...