Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Niedrzwica Duża. Mieszkańcy: nie chcemy tu fermy norek!

Utworzony przez Zuzanna, 5 września 2012 r. o 06:51 Powrót do artykułu
Co, wsioczki do gazety poleciały bo im zapaszki przeszkadzają. Hrabiostwo się porobiło na tych wsiach. Jak jeden z drugim za przeproszeniem gówno wylewa z szamba do rowu to nie przeszkadza!!! Szukajcie smrodu najpierw u siebie, potem wąchajcie inny!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jetem za napisał:
Co, wsioczki do gazety poleciały bo im zapaszki przeszkadzają. Hrabiostwo się porobiło na tych wsiach. Jak jeden z drugim za przeproszeniem gówno wylewa z szamba do rowu to nie przeszkadza!!! Szukajcie smrodu najpierw u siebie, potem wąchajcie inny!!
To daj baranie postawić sobie werme u siebie i niech ci gnojem jebie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjaciel gminy napisał:
To daj baranie postawić sobie werme u siebie i niech ci gnojem jebie!!!
palcem mogę pokazać zasrany przyjacielu gminu kto wylewa szambo do rowu. Teraz nie bede milczał tylko będę dzwonił na policję. Już pisałem, zacznijcie porządki od siebie a potem rozglądajcie się na boki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
palcem mogę pokazać zasrany przyjacielu gminu kto wylewa szambo do rowu. Teraz nie bede milczał tylko będę dzwonił na policję. Już pisałem, zacznijcie porządki od siebie a potem rozglądajcie się na boki.
dzwoń dla przypomnienia tel 997 lub 112
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
palcem mogę pokazać zasrany przyjacielu gminu kto wylewa szambo do rowu. Teraz nie bede milczał tylko będę dzwonił na policję. Już pisałem, zacznijcie porządki od siebie a potem rozglądajcie się na boki.
Patrzcie ktos w końcu odwazył sie sprzeciwić wielmoznemu państwu teraz cała wies bedzie zastraszana, lecz pamietajcie ,ze tu nie mieszkaja dzięcioły i trzeba liczyć sie z innymi "pieniadze to nie wszystko"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Patrzcie ktos w końcu odwazył sie sprzeciwić wielmoznemu państwu teraz cała wies bedzie zastraszana, lecz pamietajcie ,ze tu nie mieszkaja dzięcioły i trzeba liczyć sie z innymi "pieniadze to nie wszystko"
no tak bo Państwo ma to Państwo da. Do roboty lenie i obiboki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gy napisał:
co za patafian
napewno nie większy niz ty.. racja to co napisal/ napisala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jetem za napisał:
Co, wsioczki do gazety poleciały bo im zapaszki przeszkadzają. Hrabiostwo się porobiło na tych wsiach. Jak jeden z drugim za przeproszeniem gówno wylewa z szamba do rowu to nie przeszkadza!!! Szukajcie smrodu najpierw u siebie, potem wąchajcie inny!!
Jeb**ny mieszczuch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytajcie uważnie artykuł ,ferma ma być zlokalizowana w jakiejś odległej miejscowości ,a nie w samej Niedrzwicy która nie jest miastem . Nawsi się uprawia i hoduje czy coś się zmieniło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiele, ale pewnie coś tam śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeb**ny mieszczuch
A słoma z butów wystaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
top napisał:
Problem w tym, że mieszkańcy nie tylko nie chcą takiej fermy...nie pozwolą na nic. Czy ferma czy inna działalność-będą protestować...tacy ludzie. Jeszcze do niedawna u większości z nich była mała hodowla zwierząt futerkowych...wtedy przykre zapachy nie przeszkadzały. Szkoda też, że piszący artykuł nie wspomina o tym, że w tej miejscowości, tuż obok, jest jeszcze jedna ferma- lisów...tyle że innego właściciela. Jednakże przykre zapachy, zdaniem mieszkańców pochodzą "jedynie" z fermy norek...
Przykre ,że na forum wypowiadają sie ludzie nie znający sprawy do końca owszem jest ferma lisów ale oddalona i odór pochodzi od norkowej dużej fermy ktora mieści sie w centrum wsi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jetem za napisał:
Co, wsioczki do gazety poleciały bo im zapaszki przeszkadzają. Hrabiostwo się porobiło na tych wsiach. Jak jeden z drugim za przeproszeniem gówno wylewa z szamba do rowu to nie przeszkadza!!! Szukajcie smrodu najpierw u siebie, potem wąchajcie inny!!
Zapomniałeś skąd pochodzisz "wsioczku"i gdzie sam wylewasz szambo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko zgodne z prawem wiec nie rozumiem płaczu mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego druga strona nie chce zabrać głosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że ludzie zawsze rzucają sobie nawzajem kłody pod nogi, bo liczy się tylko pieniądz. Jeden będzie wylewał szambo do rowu lub rzeki, bo za drogo kosztuje wywóz, inny założy jakąś fermę w miejscu o dużym zagęszczeniu ludności nie patrząc na innych, kolejny natomiast przeora kawałek drogi, bo mu te 3 cm pola przyniosą niebotyczne zyski, a potem jeszcze sam poleci do gminy, żeby drogę naprawili. Przykłady można wymieniać bez końca... Liczy się tylko ZYSK !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy chce zyc i sie rozwijac a nie wegetowac w smrodzie!!! zgadza sie ze na wsi sie hoduje i uprawia i tak tez jest na tej wsi, jest jedna fema norek i lisow i wystarczy, nie dziwie sie ze nie chca wiekszej i nastepnej...a z tego co wiem to ferma lisow jest ,mala i na samym koncu wsi i smierdziec to moze najwyzej zajacom w lesie a ferma norek jest w centrum i smierdzi wszystkim i teraz ma byc jeszcze jadna i taka wielka!!! stanowcze NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie!!! dla fermy norek!
Ostatnio edytowany 5 września 2012 r. o 15:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kocham wies napisał:
kazdy chce zyc i sie rozwijac a nie wegetowac w smrodzie!!! zgadza sie ze na wsi sie hoduje i uprawia i tak tez jest na tej wsi, jest jedna fema norek i lisow i wystarczy, nie dziwie sie ze nie chca wiekszej i nastepnej...a z tego co wiem to ferma lisow jest ,mala i na samym koncu wsi i smierdziec to moze najwyzej zajacom w lesie a ferma norek jest w centrum i smierdzi wszystkim i teraz ma byc jeszcze jadna i taka wielka!!! stanowcze NIE!
mozesz to swoje NIE włożyć sobie wiesz gdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość z niedrzwicy napisał:
Prawda jest taka, że ludzie zawsze rzucają sobie nawzajem kłody pod nogi, bo liczy się tylko pieniądz. Jeden będzie wylewał szambo do rowu lub rzeki, bo za drogo kosztuje wywóz, inny założy jakąś fermę w miejscu o dużym zagęszczeniu ludności nie patrząc na innych, kolejny natomiast przeora kawałek drogi, bo mu te 3 cm pola przyniosą niebotyczne zyski, a potem jeszcze sam poleci do gminy, żeby drogę naprawili. Przykłady można wymieniać bez końca... Liczy się tylko ZYSK !
SZanowny gościu, jeśli jesteś z Niedrzwicy, to wiesz, że na terenie Kolonii Sobieszczany (ani żadnej innej, bo nazwa nie wzięła się znikąd) nie ma dużego zagęszczenia ludności. Ale najlepiej protestować przeciwko komuś, kto chce pracować (hodować zwierzęta na wsi) zamiast korzystać ze wsparcia pomocy społecznej lub kraść. Moim sąsiadom śmierdzi moja krowa (chyba ostatnia we wsi), chociaż jest zadbana, wyczyszczona, a obornik składowany w szczelnym silosie pod folią, ale jakoś im nie przeszkadza przychodzić i skamlać o ekologiczne mleko. Pewnie jakbym brała za to mleko pieniądze, to donieśliby do urzędu skarbowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...