Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

gmina remontuje drogę, ale objazdów nie wyznaczyła. kierowcy za***eni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 czerwca 2017 o 16:53 Powrót do artykułu
co za kreatywne dziennikarstwo, jaki detalik uchwycił autor że droga z PROW, taki to zaradny wójt tak??? kogo to obchodzi skoro sprawa dotyczy braku organizacji ruchu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
na tablice informacyjne nie ma pieniędzy bo poszły na 500+, jak "ciuciu to nie papa" tzn. albo drogi albo 500+
0
To jest Polska. Za Tuska to przynajmniej mogłam do stolicy dojechać bez przeszkód. Teraz to ani pkp ani busem.
0
no i w czym problem ? Aby było lepiej trzeba się kilka dni przemęczyć! dobra zmiana.
0
A traktorem też?
0
Stary numer. Odpowiedzialnych 20 więc łatwo jeden na drugiego zrzuca. Winnych nie ma. Typowe urzędnicze partactwo tych, co to po niedzielnym grillu poleźli do roboty i jeszcze nie dotrzeźwieli....
0
to nie trzeba była tam jechać wielkie mi halo objazd - jakby to warszawa była, tyle jest bocznych dróg przez Jakubowice, Nasutów, Niemce, Ciecierzyn, a nawet k19
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: