Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
3 razy tyle trzeba włożyć w remont i utrzymanie zabawa dla bogaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie chce zwrotu pani dziedziczka? Przecież żyje i na każdym kroku zaznacza, że to jej. Chyba czeka aż wyremontują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są tacy, którzy stali się posiadaczami zabranych przez komunistów majątków. Zapytać jak to się robi. Mają doświadczenie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 1% chętnie weźmie jakiś upasiony kleszcz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz p. wójt Jastkowa T. K. ma problem z pałacami? to dlaczego kiedy była zastępcą wójta K. G. kilkanaście lat temu kupiła od JUNG w Puławach za ogromne pieniądze pałac - ruinę w Jastkowie? Wtedy za te pieniądze wybudowano by nowy budynek dla urzędu gminy. Tak wygląda brak myślenia perspektywicznego włodarzy Jastkowa. A potem lament co z tym robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz p. wójt Jastkowa T. K. ma problem z pałacami? to dlaczego kiedy była zastępcą wójta K. G. kilkanaście lat temu kupiła od JUNG w Puławach za ogromne pieniądze pałac - ruinę w Jastkowie? Wtedy za te pieniądze wybudowano by nowy budynek dla urzędu gminy. Tak wygląda brak myślenia perspektywicznego włodarzy Jastkowa. A potem lament co z tym robić.
zgadzam się całkowicie. Po co było kupować ruinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego władze nie oddają mienia zagrabionego przez komuchów? Przecież to jest własność, która powinna wrócić do właścicieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są tacy, którzy stali się posiadaczami zabranych przez komunistów majątków. Zapytać jak to się robi. Mają doświadczenie :)
    a skąd wzięli się bogacze-hrabia, bo ja kuźwa pracuję 37 lat  i moje obecne wynagrodzenie to 1500 zł netto i za wuja nie stać mnie po tylu latach pracy na pałac, bo za 1500 zł, to mogę najwyżej nająć za 50 zł kogoś do podrapania po plecach bo nie już nie dostaję z powodu przepracowania w tym pieprzonym kraju. Nigdy w życiu nie byłam i nie będę oglądać pałaców zbudowanych na ludzkiej krzywdzie, pokarzcie slamsy, gdzie biedota pracująca na hrabiego i jego rodzinę umierała z  powodu chorób i głodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działacze partyjni już za głębokiej komuny kazali mówić o sobie "baronowie". Każdy towarzysz przewodniczący rady województwa lub okręgu to tamtejszy "baron". Fajne w tym wszystkim jest to, że ci nowi baronowie do swych majątków doszli dzięki zbrodniom, złodziejstwu i głośnym wrzaskom, że walczą z niesprawiedliwością społeczną. A głupi lud wierzy im i jeszcze wspiera w walce o koryto maszerując pod KODziarkimi hasłami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...