Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Wólka: Śmieci płyną Bystrzycą. Zator na rzece

Utworzony przez inż. Mamoń, 19 lutego 2013 o 15:15 Powrót do artykułu
... w jaki sposób ? Cham był chamem i będzie chamem na wieki wieków amen. Będzie śmiecił na ulicy, będzie palił plastiki, gumę i inne takie w piecu c.o., będzie wyrzucał śmieci do lasu, do rowu przydrożnego i do rzek i jezior. Chama się wychować da tylko za pomocą dotkiliwych kar. Na przykład za zaśmiecanie przyrody 50 tysięcy zł. kary. Jeśli cham nie ma, to obóz pracy aż do zarobienia na poczet kary.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgadzam się z przedmówcą ! Chociaż chamy z mojej części Lbn przywożą śmiecie i wyrzucają do śmietników LSM ( zawsze to nie do rzeki )
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jest inteligentny sposób aby odzyskując śmieci do recyklingu mniej płacić za odpady - ale niemal żadnej rady gminy i grupy trzymającej władzę nie interesuje to aby było tanio i dobrze - patrzeć tutaj i słuchać co mówi minister środowiska - tutaj ... Może być tak patrz - a nie tak jak jest teraz - patrz
Zaloguj się, aby oddać głos
0
-------------------------------BARDZO WYSOKIE KARY NA NIEPOKORNYCH !--------------------------------- Tylko nie róbcie zaraz ten problem jako "lubelski problem", bo tak się dzieje w całej Polsce ! . Należy ten problem wyeliminować nie karami 200 czy 300 zł tylko za wywożenie śmieci w niedozwolone mie jsca kara ogólna i łączna 5 tysięcy zł (!). Czyli i leśniczemu i Prezesowi LSM będzie się opłaciło, jeże li ustalą Winnych wywożenia śmieci w niedozwolone miejsca . Nawet można przemyśleć propozycje aby przekazać 5 % od sumy kary Osobnikowi który filmem czy zdjęciami udowodni i zlokalizuje spraw ce wywożenia śmieci w niedozwolone miejsce !. Nie będzie to płatny "donosiciel" tylko Uczciwy i Godny Mieszkaniec pięknego Lublina . Za 250 zł opłaca się przypilnować zagrożonych miejsc śmiecowych!.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odkąd sięgam pamięcią ,czyli 30-35 lat takie zatory na Bystrzycy w tym miejscu się tworza,wcześniej nikomu to nie przeszkadzało bo działo sie to-NA WSI,a śmieci były MIASTOWE-teraz miasto przyszło na wieś i zaczęło PAŃSTWU z Miasta przeszkadzać-a to śmierdzi,żle wygląda,brudne jakieś, odpady,puszki itd. A tu chciało by się pójść na spacerek nad rzeke ,na trawke ,na rybki bo blisko-a to przecięrz pod prąd nie popłynęło tylko wyrzucili Wasi sąsiedzi,może rodzina,a może wy sami kiedy jeszcze mieszkaliście w MIEŚCIE-bo taki STYROPIAN,czy folia leży w wodzie długooooooo.najlepiej wiedzą o tym właściciele łąk nadrzecznych,sprzątających ww-co rok na wiosne -jeśli chcą wykosić łąkę bez uszkodzenia sprzętu. -I dlatego RZĄD STWORZYŁ NAM USTAWĘ -będzie obowiązywać od lipca-za śmieci będzie płacił każdy,nawet jeśli wyrzuca do lasu za osiedlem Borek-nie będzie się opłacało wywozić gdzie popadnie,zato nabije kabzę zakładom(wi) segregacji. "TUREK"
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: