Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Google Street View znów na drogach naszego województwa

Utworzony przez dfghjkjhg, 24 maja 2013 o 12:38 Powrót do artykułu
Tak jest, pokażmy wszystko, nawet najmniejszy zakamarek. A na co komu prywatność? Zajrzyjmy w okna, ogródki, na osiedlowe uliczki, wszędzie! Google nioecj fotografuje ile się da i co się da. A teraz, rodacy, zobaczcie sobie na ile Googlom pozwoliły Niemcy. Tylko większe miasta są obfotografowane. Jak ja bym chciał by i u nas tak było...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i co ci to przeszkadza? Nie wchodzą ci przecież do domu.
0
dajcie spokój z tymi prywatnościamy.. w majty i do kibla ci nikt nie ma zamiaru zaglądać ... ta technologia jest naprawdę bardzo przydatna, przekonałem się sam np. używając nawigacji w moim telefonie, jest bardzo przydatka korzysta z niej miliardy osób a tobie to przeszkadza... twoja mordka i tak zostanie zamazana.
0
Do dfghjkjhg - Burak jesteś.
0
Auto od zeszłego tygodnia jeździ po ulicach Lublina, co ciekawe na ulicach Lublina można spotkać także podobnie wyposażone w aparaturę auto oflagowane logo TOM TOM.
0
Ile razy Wam trzeba powtarzać, że Opola Lubelskiego nie ma na mapach Street View ?! Eksperty...
0
opole jest tylko główne ulice...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: