Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pewnie trzymał by się bronić przed uchodźcami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obfity artykuł
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czy to nie zabytek z czasów II wojny światowej a nawet chyba starszy, warto by trafił do jakiegoś muzeum.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kto chce i kogo stać powinien mieć nieskrępowany dostęp do broni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
na muslimy sie szykował.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie wiedziałem żę AK aktywowali
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Łoże i brak kolby sugeruje że "karabin" ma dorabiane chałupniczo elementy, dodatkowo warto by sprawdzić czy jest sprawny(być może nie uda się oddać strzału np z powodu braku iglicy), a jeśli się uda to pewnie wybije co najmniej nadgarstek... Przy tym stosunku lufa-kolba(jej brak) sprzęt nie nadaje się do oddania strzału precyzyjnego... Właściwie domniemam(zgodnie z zasada niewinności) że z powyższej broni nie da się w ogóle oddać strzału, a co dopiero strzału skutecznego, śmiertelnego. Bardziej niebezpieczna jest już broń CZARNO PROCHOWA, jak wiadomo legalna w posiadaniu...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panowie , prawie każdym domu kiedyś "ktoś coś miał". Pamietam z dzieciństwa (60-70te) jak wujkowie szli na czyszczenie swoich depozytów...Wszak resztki Brygady Wołyńskiej nigdy nie oddała broni, a całe "wozy" zostały ukryte, nie sadzę by teraz ich synowie nie znali gdzie są te arsenały....ale moze się to jeszcze przydać, by obronić Polskę przed takimi polakami co donoszą na Polskę do obcych mocarstw, jak za targowicy. Jeżeli z tej broni nie było strzelane i nie dokonano przestępstwa to zatrzymanie osoby jest już śmieszne, zwłaszcza że Europa nigdy tak się nie zbroiła jak teraz. Podań o pozwolenie jest ogromna ilość.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
8 lat? Czyście posiwieli?  To za napaść ze skutkiem śmiertelnym, jak to teraz modne, człowiekowi dają 7 lat. Jeżeli ta broń nie była używana lub za pomocą jej nie dokonano żadnego przestępstwa to nie zachowujcie się jak stalinowcy. Areszt jest zabraniem wolności, czy naprawdę tak musi się kazdego traktować?  Pozwolić obywatelom na broń, to w demokratycznym państwie jakim jest USA należy do podstawowych praw obywatelskich!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: