Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grozi nam kolejna powódź?

Utworzony przez wyborca, 29 lipca 2010 r. o 20:06 Powrót do artykułu
Platformo dzięki ci, przecież to wasz polityk coś mówił o Wenecji coś obiecywał, i znowy Wenecja przychodzi do nas, dzięki ci wnuku Wermahtu, dzięki ci hrabio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
29 sierpnia o 8.00 w RMF mówili że na Wiśle w gminie Wilków brakuje 400 m. wałów. Co Pan na to Panie Starosto z Opola Lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fala napisał:
29 sierpnia o 8.00 w RMF mówili że na Wiśle w gminie Wilków brakuje 400 m. wałów. Co Pan na to Panie Starosto z Opola Lubelskiego.
chyba nie zaszkodzi przenieść dary na pięterko? a potem pozwać Skarb Państwa o odszkodowanie? ahoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślepy napisał:
chyba nie zaszkodzi przenieść dary na pięterko? a potem pozwać Skarb Państwa o odszkodowanie? ahoj
albo nie, wezwijcie na pomoc dobrotliwego Jarosława Prawie Prezydenta, może na sam widok jego szlachetnej postaci wał się sam odbuduje, tylko czy przybędzie na odsiecz powiślanom? miejcie nadzieję! ahoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślepy napisał:
albo nie, wezwijcie na pomoc dobrotliwego Jarosława Prawie Prezydenta, może na sam widok jego szlachetnej postaci wał się sam odbuduje, tylko czy przybędzie na odsiecz powiślanom? miejcie nadzieję! ahoj
czy ty jestes tak glupi czy tylko z racji tego ze jestes anonimowy to wypisujesz takie glupoty.czy ty tam byles ,bo ja tak .to co tam zobaczylam zapamietam do konca zycia.krajobraz jak po wojnie .tym ludziom naprawde trzeba pomoc ,a nie wypisywac takie bzdury.pomaga sie mlodym alkoholikom ,ktorzy nigdy w zyciu nie zhanbili sie praca,bo przeciez potrzeba napicia sie wody jest w tym kraju wazniejsza niz pomoc w takich i innych trodnych sytuacjach .skonczyly sie wybory i skonczylo sie obiecywanie .interesowanie sie tym tematem i jakakolwiek pomoc.nasz kochany rzad jak zwykle uwaza ,ze syyuacja sama sie rozwiaze ,a tu niestety zbliza sie koniec lata nadejdzie jesien i zima ,a ci ludzie zostana pod golym niebem.to jest cala prawda o tym co sie wydarzylo i co sie dzieje teraz.za rok kolejne wybory i kolejne obiecywanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiślanie! apeluję! pilnujcie wałów bo wegług waszych teorii rząd znowu je wysadzi by chronić coś tam, radzę Wam zwracajcie uwagę na wszelkie podejrzane osoby, szczególnie turystki z Warszawy i trzeźwych strażaków OSP, mogą to być zakamuflowani rządowi agenci ahoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślepy non stop obraża ludzi których w ogóle nie zna i nie ma pojęcia o realiach w których oni żyją, pewnie siedzi sobie teraz w cieplutkim mieszkanku i nie martwi go jutrzejszy dzień, podczas gdy "powiślanie" vel "lud zacofany" koczuje w metalowych kontenerach...zgroza!!!!! Te twoje iście spiskowe teorie...możesz nie wierzyć w to co piszemy, w to że wały same się nie rozsadziły czy wysadziły, ale ich wcale nie trzeba było wysadzać, wystarczyło że helikopter zrobił dwa, trzy kółka nad wodą i ją rozbujał dalej natura sama sobie poradziła, w takim stanie w jakim były wały to był najprostszy sposób..a te brednie o kretach, bobrach,laserach i super tajniakach to sobie daruj...co do OSP to ci ludzie dawali z siebie wszystko i pomagali jak mogli, a to że trafił się jakiś pijany idiota między nimi to nie znaczy że możesz obrażać resztę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruda napisał:
ślepy non stop obraża ludzi których w ogóle nie zna i nie ma pojęcia o realiach w których oni żyją, pewnie siedzi sobie teraz w cieplutkim mieszkanku i nie martwi go jutrzejszy dzień, podczas gdy "powiślanie" vel "lud zacofany" koczuje w metalowych kontenerach...zgroza!!!!! Te twoje iście spiskowe teorie...możesz nie wierzyć w to co piszemy, w to że wały same się nie rozsadziły czy wysadziły, ale ich wcale nie trzeba było wysadzać, wystarczyło że helikopter zrobił dwa, trzy kółka nad wodą i ją rozbujał dalej natura sama sobie poradziła, w takim stanie w jakim były wały to był najprostszy sposób..a te brednie o kretach, bobrach,laserach i super tajniakach to sobie daruj...co do OSP to ci ludzie dawali z siebie wszystko i pomagali jak mogli, a to że trafił się jakiś pijany idiota między nimi to nie znaczy że możesz obrażać resztę!
nikogo nie obrażam, no chyba, że można obrazić głupotę, jesli dalej wierzycie , że to helikopter zrobił dwa kółka nad wałem i pilot (zapewne sam premier na dodatek) jednoczesnie puścił bąka i to spowodowao przerwanie wału to jesteście właśnie ciemnym, zacofanym ludem , i to na własne życzenie, wasze życie to ploty, uroki, zabobony , złe oczy i tfu , tfu na psa urok. Najlepiej zwróćcie się o pomoc do Jarosława Wielkiego (oh, zapomniałem, że teraz parę lat będzie żył "zbrodnią " smoleńską i zapomni o swych najwierniejsych wyborcach). Powiem raz jeszcze: do celowego przerwania wału potrzeba sprawnego i silnego państwa a nasze nie jest w stanie nawet przenieść krzyża z placu do kościoła> Wstyd i żenada. ahoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobnik o niku "ślepy" cały czas na tym forum wychwala obecne władze, a szydzi i wyśmiewa prostych ludzi. Życzę mu żeby spotkało go takie nieszczęście, jak nas mieszkańców gminy Wilków. Może wtedy coś go to nauczy i przestanie żerować na ludzkiej krzywdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam już tego dość napisał:
Osobnik o niku "ślepy" cały czas na tym forum wychwala obecne władze, a szydzi i wyśmiewa prostych ludzi. Życzę mu żeby spotkało go takie nieszczęście, jak nas mieszkańców gminy Wilków. Może wtedy coś go to nauczy i przestanie żerować na ludzkiej krzywdzie.
to że napisałem , że obecne "władze" są żałosne, bo nie potrfią np. przenieść krzyża we właściwe miejsce to według Ciebie jest wychwalaniem? gratuluję bystrości, Żuczku. Prostych ludzi to ja akurat szanuję, właśnie dlatego , że mają swój rozum, ale niestety teraz takich coraz mniej, a na ludzkiej krzywdzie to żerują raczej zawodowi politycy a w szczególności Twój guru - Jarosław Porażka Prawie Prezydent (wybaczcie , nie mogłem sobie odmówić) ahoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zioniesz jadem i nienawiścią. Czasami tak się w tym zapędzasz, że zapominasz co napisałeś wcześniej i zaprzeczasz własnym słowom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zioniesz jadem i nienawiścią. Czasami tak się w tym zapędzasz, że zapominasz co napisałeś wcześniej i zaprzeczasz własnym słowom.
No co Ty? Jeszcze nie zapisałem sie do PiSU. Bo tam to chyba standard? ahoj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapisałem się do Platformy i będę walił takie smuty jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...