Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grzegorz Pyrzyna nowym starostą janowskim

Utworzony 23 listopada 2015 r. o 19:51 Powrót do artykułu
pyrzyna?? smiech na sali, to już nie ma ludzi co mają pojecie o samorządzie? jeszcze KUlman; to jest porażka powiatu, a wicek ? to to już tragedia, było do d................ a będzie teraz przynajmniej groteskowo; jedyny co wie jak trzymać lejce to ten z sld ze wsi były aparat zsmp zabyłem jak się nazywa; a dworak rozmienia się na drobne, stawiałam na niego ale już następnym razem nie będzie radnym, to typowy chwiejo, takim składem to my nie dogonimy jewropy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Bartoszem to my europy też nie dogoniliśmy i co takiego zrobił żeby żyło się lepiej oprócz tego że tatuś zrobił z niego starostę i racja to był śmiech na sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak dyskusja na zasadzie Balcerowicz musi odejść. Nie wplątywał bym w to wszystko prof. Piotrowskiego, to inny poziom i przestrzeń nieosiągalna dla naszych samorządowców. Człowiek o wielkiej klasie i kulturze osobistej nie powinien być tutaj szargany w żaden sposób. Co do koalicji, cel został osiągnięty, teraz będzie zachłystywanie się władzą, wielkie uśpienie a potem wielki wybuch z powodowany wielkiej niemocą. Oczywiście, że Mazur jest najcwańszy z nich wszystkich, jednak Pyrzyny Grzesia tak łatwo bym nie przekreślał. O reszcie się nie wypowiadam. A jeszcze Dworak- bez reszty proszę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak dyskusja na zasadzie Balcerowicz musi odejść. Nie wplątywał bym w to wszystko prof. Piotrowskiego, to inny poziom i przestrzeń nieosiągalna dla naszych samorządowców. Człowiek o wielkiej klasie i kulturze osobistej nie powinien być tutaj szargany w żaden sposób. Co do koalicji, cel został osiągnięty, teraz będzie zachłystywanie się władzą, wielkie uśpienie a potem wielki wybuch z powodowany wielkiej niemocą. Oczywiście, że Mazur jest najcwańszy z nich wszystkich, jednak Pyrzyny Grzesia tak łatwo bym nie przekreślał. O reszcie się nie wypowiadam. A jeszcze Dworak- bez reszty proszę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczyć się od piotrowskiego buhabuhahah niby na kulu a niegłupi buhahaha wystarczy być populistą tzn; biegac do katoli, po kościołach ale na wsi tylko, bo w miescie dużym to się smieją z profesorka i nie daja się nabrać; od czasu do czasu do radia ma ryja i elektorat gotowy buhahbuha proste?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczyć się od piotrowskiego buhabuhahah niby na kulu a niegłupi buhahaha wystarczy być populistą tzn; biegac do katoli, po kościołach ale na wsi tylko, bo w miescie dużym to się smieją z profesorka i nie daja się nabrać; od czasu do czasu do radia ma ryja i elektorat gotowy buhahbuha proste?????
No tak, a ja tutaj nikogo nie gloryfikuję, a Tobie życzę abyś  osiągnął poziom intelektualny prof. Piotrowskiego. Tak samo można powiedzieć o pewnym senatorze, że uprawia populizm , myślę ,że w jeszcze większym wydaniu. Koncentrujmy się na własnym podwórku i na sobie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryszard ma rację! Nie można jednak z Pana Profesora robić głupka, który nic nie wiedział, że szef Porozumienia Inicjatyw Samorządowych Pan Sławomir Dworak zawarł układ koalicyjny z SLD. Sądzę, że Pan prof. Piotrowski ma swoje plany i nie robiłbym z tego wielkiej sensacji. Skoro PiS może być w koalicji z SLD, to czemu nie może być, firmowane przez Pana prof. Piotrowskiego, Porozumienia Inicjatyw Samorządowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym Janowie to wszyscy muszą trawkę palić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki sie dogadali, każdy zadowolony. Pan Jan to przecież ziomal pana Stasia więc jaki temat. Czy to PIS  czy SLD. Mordka się cieszy. Ludziom się wmówi, że to nie jest tak jak myślą i będą  zadowoleni. Widać,że ideologie mogą się wymieszać, Bóg jaki Bóg?, honor jaki honor?, Ojczyzna jaka ojczyzna ?. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie P., Panie W. nie potraficie się pogodzić z porażką??? Za odwołaniem wicestarosty było 11 radnych. Z arytmetyki wychodzi, że 3 ze wspólnoty, 1 z PIS i 7 z Prawa i Sprawiedliwości. Czyli za Piechem było 5 z PSL i jeden "Pisowiec". Takie są fakty. Myślący wiedzą co to oznacza. I odwalcie się od Sławka. 
Ja tam wielkiej szkoły nie mam ale do 10 liczyć potrafię. Wystarczy policzyć: ośmiu radnych z Prawa i Sprawiedliwości  + jeden z Porozumienia (Dworak), to jak z tyłu tak i z przodu zawsze daje „9”, a więc po co koalicjant nie przynoszący chwały, przy 17 radnych. Tak samo było rok temu po co był koalicjant, a no po to żeby relacje  z koalicjantem ojców miasta Janowa były poprawne. Tak było dokąd nie pierdyknęło niektórzy dostali w czółko. Teraz PiS także koalicjant po za jednym radnym Dworakiem nie był potrzebny ale ojciec Janowa zdecydował inaczej. Bliskie spotkania drugiego stopnia z janowskim restauratorem doprowadziły do koalicji. W Janowie niby zawsze rządziło PiS ale za lejce pociągała jedna osoba. Obecnie jest analogicznie. Tak więc koalicję z „czerwonymi” zawarło PiS a nie Dworak. Co na to największy moralista J. Ł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest dobrze w grajdołku ,że zamknięto portal LJA ; MAJA SZCZĘŚCIE BO NIE ZOSTAŁOBY CO NA NIEKTÓRYCH SUCHEJ NITKI, ja jednego nie rozumiem tylu jest rodowitych janowiaków; jak powiatem ze stolica, a jakże w janowie rzadzi wiocha? starosta, vice, członkowie zarządu,/poza lczlowiekiem bez kregoslupa/ przewodniczącym rady to wioskowi; czy nie ma u nas ludzi madrych , wykształconych?lubię folklor ale w miarę i niech kazy wraca tam gdzie jego miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wielkiej szkoły nie mam ale do 10 liczyć potrafię. Wystarczy policzyć: ośmiu radnych z Prawa i Sprawiedliwości  + jeden z Porozumienia (Dworak), to jak z tyłu tak i z przodu zawsze daje „9”, a więc po co koalicjant nie przynoszący chwały, przy 17 radnych. Tak samo było rok temu po co był koalicjant, a no po to żeby relacje  z koalicjantem ojców miasta Janowa były poprawne. Tak było dokąd nie pierdyknęło niektórzy dostali w czółko. Teraz PiS także koalicjant po za jednym radnym Dworakiem nie był potrzebny ale ojciec Janowa zdecydował inaczej. Bliskie spotkania drugiego stopnia z janowskim restauratorem doprowadziły do koalicji. W Janowie niby zawsze rządziło PiS ale za lejce pociągała jedna osoba. Obecnie jest analogicznie. Tak więc koalicję z „czerwonymi” zawarło PiS a nie Dworak. Co na to największy moralista J. Ł.
Tak wszystko się zgadza, do 10 i ja potrafię liczyć. Nie wiem czy pamiętasz ale miesiąc temu były wybory. Prowadzono konkretne rozmowy z panem od restauracji odnośnie poparcia dla JB i popatrz dotrzymano słowa.Ojciec miasta coraz mniej panuje nad sytuacja a z ekonomią nie ma żartów.Moralista J.Ł. na nim nie robi to wrażenia. Nadal przecież trwa układ który doskonale mu sprzyja. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest dobrze w grajdołku ,że zamknięto portal LJA ; MAJA SZCZĘŚCIE BO NIE ZOSTAŁOBY CO NA NIEKTÓRYCH SUCHEJ NITKI, ja jednego nie rozumiem tylu jest rodowitych janowiaków; jak powiatem ze stolica, a jakże w janowie rzadzi wiocha? starosta, vice, członkowie zarządu,/poza lczlowiekiem bez kregoslupa/ przewodniczącym rady to wioskowi; czy nie ma u nas ludzi madrych , wykształconych?lubię folklor ale w miarę i niech kazy wraca tam gdzie jego miejsce
BO TUTAJ JEST JAK JEST, DOBRYCH LUDZI NIE DOPUSZCZĄ , DOPÓKI CESORZ JEST BĘDZIE TAK A NIE INACZEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednym slowem kaszowary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, że są taśmy prawdy, ot takie różne rozmowy na różne tematy, ale padają tam tez konkrety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starosta -PiS,vice- PiS.czł zarządu-PiS,czł. zarzadu PiS(bis).Takiego składu we władzach powiatu nigdy nie było!!!Larum jakie tu czytam jest pisane przez ludzi, którzy byli blisko rozdania: Psl(5),Wspólnota samorządowa(3),PiS(1lub2).Układ :8PiS+1 PiS(bis) od początku był w totalnej rozsypce( ze względu na ambicje poszczególnych radnych)ponadto dawało to pole do,, podjeżdżania,, w celu przejścia na drugą stronę.W 1997r.AWS przyjął deklarację o niewchodzeniu w koalicje z lewicą i na terenie całego kraju wpływ na ówczesną rzeczywistość przejęła lewica +Psl.Uczmy się na błędach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, że są taśmy prawdy, ot takie różne rozmowy na różne tematy, ale padają tam tez konkrety.
Myśmy są porządni złodzieje, nie jacyś polityczni. Myśmy się na władzę nie zamachiwali. Myśmy ino kradli. Opis: więzień z lochu do Geralta. Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych lub złych. Ludzie są albo czarujący, albo nudni. Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił.                         A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.  Nawet diabeł nie może wszystkiego zniszczyć, bo sam przestałby istnieć, jak wszystko. Najgorsze nawet istoty nie pragną zniszczenia wszystkiego; one chcą tylko wyzyskiwać wszystko dla własnej korzyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale piszczą zielone ludziki :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pisze ktorego niema na zdjeciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak go nie ma, to gdzie jest?. Wątek jest o staroście Grzegorzu Pyrzynie przypomnę. Moim zdaniem  poradzi sobie. Nie da sobą manipulować ani Jurkowi ani Jankowi ani Krzyśkowi.  To jest  obecnie jego folwark i powinien pokazać ,że  potrafi zarządzać i kierować ludźmi. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...