Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Handlowali narkotykami w szkołach

Utworzony przez Slawek W., 22 stycznia 2009 r. o 14:23 Powrót do artykułu
jlbichuj napisał:
powiedzcie który to ! dajcie jakis kontakt miejsce zamieszkania ! Tego co sprzedał !
Bełżyce ul.Słoneczna Przemysław Tarczynski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejmy nadzieje że wszystko sie wyjasni i niedlugo spotkamy sie z chlopakami. wiem że nic nie znalezli przy nich ani w miejscach zamieszkania, czy zeznania jakiegoś frajera są wystarczające....... ?? co to za dowody!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaaaaa napisał:
Bełżyce ul.Słoneczna Przemysław Tarczynski
Wiesz ze jakby cos się stało temu(nieistotne czy łeb czy nie łeb)kto mieszka pod tym adresem to automatycznie TY jedziesz pierdzieć w pasiaki. Juz samo podanie tego adresu na publicznym forum jest karalne.... ...wiec zastanow sie zanim będziesz pisał podobne rzeczy. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekaw skad te cyfry ogromne sie wziely, czy jakis dziennikarzyna je sobie wymyslil czy podala je policja ktora oskarza niewinnych chlopakow na podstawie zeznan jakiegos frajera ktory ma niejedno na sumieniu i zrobi i powie wszystko zeby nie wrocic za kratki. policja powinna sie zastanowic czy zeznania takiej szmaty maja jaka kolwiek wartosc i czy wspolpraca z recydywista to dobry pomysl szczegolnie jesli w gre wchodzi zycie mlodych ludzi ktorzy napewno NIE SA PRZESTEPCAMI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy ku*** pier***icie to jest jedna wielka sciema. A wogóle kto to jest Deptuś????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie mi wszyscy obciągnąć, nikogo nie sprzedałem i tak nie piszcie, bo zrobię z wami porządek. Jak ktoś ma coś do mnie, to niech mi to osobiście powie, a nie oczernia na forum. Sami jesteście frajerami cwaniaczki, nie pomyśleliście, że jak sprzedali ci dilerzy komuś takie dużo ilości narkotyków, to że któryś z ich klientów mógł zostać z tym złapany, i w zamian za powiedzenie od kogo kupił puszczali go i nie miał sprawy? wystarczy ze złapali takich trzech klientów i już był powód do zatrzymania panów ze zdjęć. Najłatwiej kogoś oczerniać, ja myślę że to wy ich sprzedaliście. Nara. Bez pozdrowień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...