Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Handlujesz w sieci? Zapłać podatek!

Utworzony przez ya, 18 sierpnia 2009 r. o 13:19 Powrót do artykułu
q........... , uwalą wswzystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno prawda, bo telewizor który kupiłem wcześniej już został opłacony podatkiem w sklepie ! To co mam w domu, mogę sprzedać bez podatków bo już został z nich pobrany podatek przy zakupie ! Złodzieje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gówno prawda, bo telewizor który kupiłem wcześniej już został opłacony podatkiem w sklepie ! To co mam w domu, mogę sprzedać bez podatków bo już został z nich pobrany podatek przy zakupie ! Złodzieje !
Taak? Chyba nie masz zielonego pojęcia, o czym piszesz. A poza tym wątpię, aby udało Ci się sprzedać za większe pieniądze, niż zapłaciłeś za nowy w sklepie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to nie chore panstwo??? Zakup w sklepie - podatek Sprzedaz na Allegro - podatek + prowizja (bo w prowizji jest juz podatek wliczony) i jeszcze ja mam tym zlodziejom placic kolejny podatek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...