Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hip-Hop jest lepszy od Disco

Utworzony przez Pawett, 2 czerwca 2008 r. o 14:38 Powrót do artykułu
Tak, tak ;D Brawo UDS <333 ! ;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno sie dziwic ze disco traci na popularnosci skoro ten styl jest bardzo zacofany i sie nie rozwija i to ze jest to wina YCD to w to watpie... bo ludzie wola ogladac np hip hop niz disco bo jest bardziej widowiskowy a disco to tylko taka sieka UDS <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto policzy ile razy UDS byl na podium ten naprawde jest dobry z matmy:D:D:D UDS !! UDS!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drżyjcie hehe uds <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i<33uds łaaaaj ;***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hee! ;D love love love!;* joł UDS xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żygać mi sie chce "UDS to, UDS tamto, I love UDS, UDS rządzi i takie tam..." mam nadzieję że wam ktoś kiedyś w końcu dokopie bo to wasze zachowanie po prostu powala na kolana... głowy nosicie tak wysoko że malo w futrynę nie walniecie, ale kultury w was nie ma za grosz!!! co wy jesteście święte krowy żeby was czcić? Ja was szanuję za to co robicie ale każdy z tancerzy z innych formacji które biorą udział w konkursach bardzo cięzko pracuje i im też należy się szacunek! szczerze wam powiem że w waszych układach nie ma różnorodności, wszystkie praktycznie formacje sa na jedno kopyto, z powtarzającymi się elementami i figurami, które w dodatku nie sa tak rewelacyjnie tańczone... a za to niekulturalne zachowanie pod koniec turnieju gdzie swoimi wrzaskami nie daliście nawet pokazać wyników ostatniej formacji powinniście zostać zdyskwalifikowani... takie jest moje zdanie... może wam się niepodobać ale to jest niestety prawda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zazdrośni? rozumiem (; moim zdaniem to normalne, ze dopingujemy własnych, wtedy o wiele lepiej się tańczy. kazda z grup mogła się drzeć, kto wam zabraniał? no właśnie. (;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jaa teZ rozumiem (; ale dooping jest ważnyy. i to bardzo! bo wtedy sie najlepieej tańczy!!!!!!!! a to zE uds miał tak duzy to chyba tylko dlateeeego zee sie podobaloo! aa o ile wiem to hip hop niejest zamkniętym styleeem prawdaa? wieC niekrytykuj naszych formacji b o kazdy ma swój styyl. a jaak sie niepodobałoo too niepatrz (: dla nas bylo wazne to ze sie dobrzE bawilismy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie nie jestem zazdrosna... doping? owszem ważny ale robiony z wyczuciem? a zakończenie imprezy? Chamskie zachowanie... tyle a krytykować mi wolno to wolny kraj i każdy ma prawo mieć swoje zdanie... więc takie jest moje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jula napisał:
ale dooping jest ważnyy. i to bardzo! bo wtedy sie najlepieej tańczy!!!!!!!! a to zE uds miał tak duzy to chyba tylko dlateeeego zee sie podobaloo!
UDS miał duży doping bo przyjechalo was 150 osob i żadna mniejsza grupa nie mogła z wami wygrać jeśli chodzi o siłę glosu... fajnie by było jakbyście dopingowali wszystkich a nie tylko swoich bo takie jest sportowe zachowanie i zachowanie fair play...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiemy jestem ciekawa cyz jakby twóój klub ci taak dopingowaaał tez zwróciłabys im uwageee hmm? sama mówisz wolnyy kraaj ) 1.wieC mozemy sie zachowywać jak chcemy 2. niecieszyłaabyś siee jakbys wygrałaa? myy tą radość okazujemyy w ten sposób . przykro naam ze uds ci sie niepodoba, ale too juz nienasz problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to niemojaa winaa zee tyle grup przyjechaloo z uds! tyle sie przygotowąło tyle przyjechałoo to źłee? niewiem cyz widziałąaas ale brawaa bilismyy wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jula napisał:
rozumiemy jestem ciekawa cyz jakby twóój klub ci taak dopingowaaał tez zwróciłabys im uwageee hmm? sama mówisz wolnyy kraaj ) 1.wieC mozemy sie zachowywać jak chcemy 2. niecieszyłaabyś siee jakbys wygrałaa? myy tą radość okazujemyy w ten sposób . przykro naam ze uds ci sie niepodoba, ale too juz nienasz problem
tak zwrocilabym uwagę... owszem każdy może zachowywać się jak chce ale są pewne granice, cieszyłabym się z wygranej ale dałabym możliwość odczytania chociażby wynikow formacji które są za wami, to co zrobiliscie na wynikach po prostu było niemiłe... pokazaliście że inni was nie obchodzą... a że nie umiecie przyjmowac krytyki to już nie mój problem... może czas sie nauczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zresztą szkoda strzepić język co by człowiek nie powiedział wy i tak będziecie tłuc swoje jak mantrę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwróc uwage ze na każdat woja krytyke sie usmiechaaam )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak inni ale ja się za pana świata nie mam. krytyke przyjmuję bo wiem że moglibyśmy być dużo lepsi i wypaść dużo lepiej, ale to co pokazalismy widać spodobało się sędziom. więc jednak układy musiały być tańczone synchronicznie i dobrze wykonane, a poza tym dobrze ułożone przez instruktorów.a oni znają się chyba lepiej nie sądzisz? (; dodatkowo jeżeli za hamskie uważasz radość z wygranej to się bardzo mylisz. ten kto odczytywał wyniki mógł chwile zaczekać prawda? a poza tym moze powiesz z jakiej ty jestes grupy, jeżeli uds ci tak nie przypadł do gustu ? i<3uds ; *
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~lena~ napisał:
żygać mi sie chce "UDS to, UDS tamto, I love UDS, UDS rządzi i takie tam..." mam nadzieję że wam ktoś kiedyś w końcu dokopie bo to wasze zachowanie po prostu powala na kolana... głowy nosicie tak wysoko że malo w futrynę nie walniecie, ale kultury w was nie ma za grosz!!! co wy jesteście święte krowy żeby was czcić? Ja was szanuję za to co robicie ale każdy z tancerzy z innych formacji które biorą udział w konkursach bardzo cięzko pracuje i im też należy się szacunek! szczerze wam powiem że w waszych układach nie ma różnorodności, wszystkie praktycznie formacje sa na jedno kopyto, z powtarzającymi się elementami i figurami, które w dodatku nie sa tak rewelacyjnie tańczone... a za to niekulturalne zachowanie pod koniec turnieju gdzie swoimi wrzaskami nie daliście nawet pokazać wyników ostatniej formacji powinniście zostać zdyskwalifikowani... takie jest moje zdanie... może wam się niepodobać ale to jest niestety prawda...
no i po co te komentarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~lena~ napisał:
żygać mi sie chce "UDS to, UDS tamto, I love UDS, UDS rządzi i takie tam..." mam nadzieję że wam ktoś kiedyś w końcu dokopie bo to wasze zachowanie po prostu powala na kolana... głowy nosicie tak wysoko że malo w futrynę nie walniecie, ale kultury w was nie ma za grosz!!! co wy jesteście święte krowy żeby was czcić? Ja was szanuję za to co robicie ale każdy z tancerzy z innych formacji które biorą udział w konkursach bardzo cięzko pracuje i im też należy się szacunek! szczerze wam powiem że w waszych układach nie ma różnorodności, wszystkie praktycznie formacje sa na jedno kopyto, z powtarzającymi się elementami i figurami, które w dodatku nie sa tak rewelacyjnie tańczone... a za to niekulturalne zachowanie pod koniec turnieju gdzie swoimi wrzaskami nie daliście nawet pokazać wyników ostatniej formacji powinniście zostać zdyskwalifikowani... takie jest moje zdanie... może wam się niepodobać ale to jest niestety prawda...
urażona ambicja ? to, że dopinguje swoich, to wyłącznie moja sprawa. a tekstami, że jesteśmy święte krowy, to nie wyjeżdżaj. nie znasz - nie oceniaj. nie podoba Ci sie jak tanczymy - okej. ale z tą dyskwalifikacją, to się uśmiałam (: pozdrawiam (:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mrt. napisał:
nie wiem jak inni ale ja się za pana świata nie mam. krytyke przyjmuję bo wiem że moglibyśmy być dużo lepsi i wypaść dużo lepiej, ale to co pokazalismy widać spodobało się sędziom. więc jednak układy musiały być tańczone synchronicznie i dobrze wykonane, a poza tym dobrze ułożone przez instruktorów.a oni znają się chyba lepiej nie sądzisz? (; dodatkowo jeżeli za hamskie uważasz radość z wygranej to się bardzo mylisz. ten kto odczytywał wyniki mógł chwile zaczekać prawda? a poza tym moze powiesz z jakiej ty jestes grupy, jeżeli uds ci tak nie przypadł do gustu ? i<3uds ; *
sory ale przed ostatnim zdaniem własnie potwierdziłeś to że uważasz się za pana świata skoro uważasz że to JURY powinno czekac na to aż sie uciszycie... czy muszę być z jakiejs grupy by wyrazić swoje zdanie? zreszta co by nie powiedzieć wy i tak będziecie bronić swojej racji... ja już się nie odzywam bo po prostu nie ma to sensu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...