Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Homeopatia, czyli cukier z podpisem astralnym

Utworzony przez olet, 4 lutego 2011 r. o 19:03 Powrót do artykułu
Świetnie, panie Doktorze! Przydałoby się zająć tzw. "badaniem żywej kropli krwi", które nie posiada żadnej wartości diagnostycznej. Ludzie płacą za to badanie grube pieniądze i dają wiarę szarlatanom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coach Outlet Coach Outlet Chanel Handbags
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty-homeo-pat napisał:
A ja polecam najpierw lektUrę słowników języka polskiego. Następnie polecam poczytać o placebo, a następnie udowodnić mi, że homeopatia działa lepiej niż placebo podpierając się naukowym dowodem. Może być z błędami ortograficznymi. Popieram Pana Doktora i gratuluję odwagi. Prędzej uwierzę w sok z gumijagód niż w te wasze cukierki.
Nie znasz się. Sok z gumijagód jest rewelacyjny. Na wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prekursorem homeopatii był Jezus z Nazaretu.. uleczył on z groźby głodu kilka tysięcy ludzi za pomocą pięciu chlebów i dwóch ryb. Jezus był na właściwej drodze w propagowaniu homeopatii ale przebiegli żydzi ukrzyżowali go! Teraz Ci sami żydzi (tzn ich potomkowie) są właścicielami koncernów farmaceutycznych, których interesy jak wiadomo są sprzeczne z filozofią homeopatyczną. I to jest prawdziwy powód ukrzyżowania Chrystusa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nnn napisał:
prekursorem homeopatii był Jezus z Nazaretu.. uleczył on z groźby głodu kilka tysięcy ludzi za pomocą pięciu chlebów i dwóch ryb. Jezus był na właściwej drodze w propagowaniu homeopatii ale przebiegli żydzi ukrzyżowali go! Teraz Ci sami żydzi (tzn ich potomkowie) są właścicielami koncernów farmaceutycznych, których interesy jak wiadomo są sprzeczne z filozofią homeopatyczną. I to jest prawdziwy powód ukrzyżowania Chrystusa!
Czy ty gościu jesteś w trakcie jakiejś intensywnej terapii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat trwa walka o możliwość wyboru lekarza przez pacjenta. To co wyprawia ten utytułowany beton lekarski budzi moje przerażenie. Niedługo znów zostanę zmuszona do leczenia się w sposób jaki narzucił mi jakiś konował. Jeśli ktoś nie wierzy w homeopatię, to niech jej nie używa. Proste. Ja nie zmuszam kogokolwiek do takiej metody leczenia, ale sama też nie chcę być zmuszana do trucia się lekami medycyny oficjalnej. Może ten dupek jest dobrym ortopedą, ale jednocześnie jest skończonym gnojem. Przez takie gnidy mogę zostać zmuszona leczyć się konwencjonalnie, by żyć długo i w chorobach. Moją wartością dla takiego gada są tylko moje choroby, bo wtedy zarobi na mnie i jeszcze dostanie premię od koncernów farmaceutycznych. Jeśli tylko wypowiadałby swoje poglądy, to z Bogiem sprawa, ale tej kupie ... to nie wystarcza, chce doprowadzić do zakazu leczenia się w inny sposób. Zapamiętam go sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
homeopatia ma skuteczność placebo! to nie oznacza, bynajmniej, że nie ma żadnej skuteczności! i właśnie dlatego, że nie ma żadnych właściwości w tym ubocznych, o których wzmiankowano w artykule, świetnie nadaje się do leczenia wszelkich objawów hipochondrii; może by sobie pan szanowny lekarz ortopeda pomyślał ile istnień ludzkich uratowały te pseudotabletki z cukru! gdyby nie one masa ludzi łykała by prawdziwe leki, które pomogłyby im tak samo a przy okazji spustoszyły organizm skutkami ubocznymi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, panie profesorze, za mądrość i odwagę do jej głoszenia! Przykre, że ciągle jeszcze spora grupa osób w Polsce święcie wierzy w skuteczność homeopatii. W sumie żal mi tylko tych osób, mocno im życzę, aby przejrzeli na oczy i zrozumieli jak wielkim oszustwem jest nazywanie homeopatii alternatywną metodą leczenia. Alternatywnie to lepiej wypić syrop z czosnku na chore gardło, wierzenie w działanie kulek z cukru jest naiwnością i ciemnotą, ale ludzie lubią bajki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nnn napisał:
prekursorem homeopatii był Jezus z Nazaretu.. uleczył on z groźby głodu kilka tysięcy ludzi za pomocą pięciu chlebów i dwóch ryb. Jezus był na właściwej drodze w propagowaniu homeopatii ale przebiegli żydzi ukrzyżowali go! Teraz Ci sami żydzi (tzn ich potomkowie) są właścicielami koncernów farmaceutycznych, których interesy jak wiadomo są sprzeczne z filozofią homeopatyczną. I to jest prawdziwy powód ukrzyżowania Chrystusa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu, nie stosuj już homeopatii - jak widzimy- jest w twoim zaburzeniu nieskuteczna, i po wizycie u psychitry wykup psychotropy-bo napewni ci je przepisze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszelkie rodzaje oszołomstwa i te medyczne, tez, są mocno dziwaczne. Dzięki, nigdy nie powierzylabym swego zdrowia oszołomowi, nawet profesjonalnie i uczelnianie utytułowanemu. Noli tangere circulos meos. Jo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moncler is not only a common jacket's brand,it also the symbol of people's life philosophy. Moncler Jackets will basically look superb when worn together. Shop the band new Moncler coats in our Moncler Online shop. The best Moncler Jackets and Moncler Sale are available in our Moncler Outlet store!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uf przebrnm przez ten obrzydliwy atykół, życzę Panu Dr., aby jego waka z homeopatią przypominała walkę z wiatrakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kretyn jesteś......nasłuchałeś sie w kościele czy radiu "m" głupot.....a mnie pomagają rewelacyjnie! szkodnik jesteś....albo właściciel apteki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...