Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

HORDA nowy klub w Trawnikach!

Utworzony przez Klub Muzyczny HORDA, 9 września 2011 r. o 08:14
Witam serdecznie użytkownicy! Chciałbym zaprosić wszystkie osoby które lubią dobrą zabawę na otwarcie nowego klubu Otwarcie dyskoteki odbędzie się 17 września o godzinie 20.00 wjazd jedyne 13zł Zapraszamy do muzycznego klubu gdzie zabawa trwa do białego rana, kilkunastu dj’i i zespoły, dwa bary, dania są przygotowywane przez kucharza i zjesz u nas gorące i pyszne jedzenie, nasze barmanki przygotują dla Ciebie EXTRA drinki. W naszym klubie będziesz czuł się bezpiecznie, pod okiem pozostawiamy 24 kamer monitorujących całą imprezę i przed budynkiem, oraz firma ochroniarska która jest jedna z lepszych w Polsce. Serdecznie zapraszamy do naszego klubu muzycznego HORDA. Miejscowość: Trawniki obok Piask (30KM od lublina) Pozdrawiamy załoga klubu muzycznego HORDA PROFIL FACEBOOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zamiast Nokautu następny burdel!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na otwarciu i bez porównania!! było super! super klub super atmosfera, polecam wszystkim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja niestety nie polecam tam wizyty. Osób było dosłownie garstka. Może ze 100 z czego 35 na dole tańczących. Muzyka w miarę w porządku, ale również bez szału tj. stare utwory, zero nowości. Ten klub widzę skończy karierę jeszcze szybciej niż poprzedni w tym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na imprezie wczoraj super było! Może dopiero klub sie rozkręca, ale OBSŁUGA, OCHRONA, MUZYKA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE! Są już zdjęcia z wczoraj na Facebook Klub Muzyczny HORDA Ja zapraszam wszystkich dobrą impreze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam ten klub, jak widać niektórzy są przeciwnikami, ja nie, jak narazie klub ma słabą reklamę i mało ludzi wie o tym klubie, lecz im więcej ludzi o nim wie, tym więcej ludzi do niego zawita tym lepsza będzie zabawa, klub w porównaniu do poprzedniego jest dużo dużo lepszy co do muzyki, fakt stare kawałki ale jare, znasz ten kawałek = bawisz się przy nim , DJ potrafi trafić w gust sluchaczy i o to właśnie chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z w/w wypowiedzią!!! To "KLUB" nie "DYSKOTEKA" gdzie puszczają Disco Polo! Porządna ochrona, super kobitki za barem, bardzo miła atmosfera, można się pobawić! Klub jest nowy, więc nie ma co oczekiwać, z czasem się rozwinie miejmy nadzieje! Zapraszam na imprezy w każdą sobote !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super imprezka, i tanie piweczko Zero bójek to najwazniejsze! Polecam Horde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDJĘCIA Z KLUBU HORDA DOSTĘPNE NA PROFILU FACEBOOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również przyłanczam się i polecam, bardzo fajna dyskoteka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam jak najbardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne imprezki polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mordownia tak jak poprzednie "kluby" piwo tanie bo drożej nikt by napewno nie kupił a wóda to jest poracha całkowita i wątpie by te barmanki umiały zrobć cos lepszego niż "wsciekłego" może "szarlotke" jak by miały jeszcze z czego zal pl i tak padnie tylko patrzeć zamiast sie rozkęcać "klub" cofa się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ size="7"]Dobre balety miła atmosfera gitara barmanki i wszystko ok a muzyka jest SUPER nic dodać nic ująć po prostu super i polecam ten kl[ size="7"]Dobre balety miła atmosfera gitara barmanki i wszystko ok a muzyka jest SUPER nic dodać nic ująć po prostu super i polecam ten klub !! [i]ub !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super baleciki, czekamy juz na McDj-a :* :* :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Supcio było!!!!!!!!!!!! Zdjęcia z imprezy już są na profilu na facebooku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klub OK!ALE BARMANKI PASKUDNE,W DODATKU JEDNA TO BOHATERKA FILMU DOKUMENTALNEGO O POPRZEDNIEJ DYSKOTECE,KTÓRA TAM BYŁA HAHAHAHAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się komuś nie podoba, to niech nie przyjeżdza (panie wielki z miasta..) Mi tam sie podoba, super atmosfera, ogólnie wyjebiście jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;-) napisał:
klub OK!ALE BARMANKI PASKUDNE,W DODATKU JEDNA TO BOHATERKA FILMU DOKUMENTALNEGO O POPRZEDNIEJ DYSKOTECE,KTÓRA TAM BYŁA HAHAHAHAHAHA
Ja tam widziałem wszystkich z filmu w końcu postacie znana i wyśmiewane muszą pracować xD "Jakie to szczęście że ten wypadek był, mąż ma chociaż rente" a do renty to i kase za prace w szatni ma? ;P Brak klimatu, zwykły burdel w jakiejkolwiek oprawie. Byłem raz - więcej nie pójdę, zapewne jak większość ludzi. Wszystkie komentarze zachwalające - właściciele i znajomi Sorry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='prawda' timestamp='1318758745' post='547838'] Ja tam widziałem wszystkich z filmu w końcu postacie znana i wyśmiewane muszą pracować xD "Jakie to szczęście że ten wypadek był, mąż ma chociaż rente" a do renty to i kase za prace w szatni ma? ;P Brak klimatu, zwykły burdel w jakiejkolwiek oprawie. Byłem raz - więcej nie pójdę, zapewne jak większość ludzi. Wszystkie komentarze zachwalające - właściciele i znajomi Sorry. HAHAHA TAK ZWANI CIEPŁOWSCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...