Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To się mieszkańcy zdziwią jak lada dzień na tych "podwójnych ciągłych" tam gdzie są 2+1 zawitają pachołki poliuretanowe To dopiero będzie wojna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest polska właśnie. Nic dodac nic ująć. Dobrze, że uciekłaem z tego dzikiego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~piotr~ napisał:
To jest polska właśnie. Nic dodac nic ująć. Dobrze, że uciekłaem z tego dzikiego kraju
dobrze, ze cie nie ma w naszym kraju dziki trolu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojteq napisał:
To się mieszkańcy zdziwią jak lada dzień na tych "podwójnych ciągłych" tam gdzie są 2+1 zawitają pachołki poliuretanowe To dopiero będzie wojna...
nic to najważniejsze, że spełnia łunijne normy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łowca troli napisał:
dobrze, ze cie nie ma w naszym kraju dziki trolu...
A szkoda bo wydajesz się być "łebskim" facetem i może właśnie zostając "ucywilizowałbyś" ten "dziki kraj".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że remontując stare powinno się ulepszać pod każdym względem. A............... szkoda pisać . deb***izm w TYM kraju nigdy się nie skończy. Może dociągnę do emerytury, a wy młodziaki emigrujcie, może tu za unijne pieniądze zasadzą las to będę chodził na grzyby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli tak bardzo chca poprawic bezpieczenstwo swoich dzieci to proponuje wydac niebotyczna kwote 5zl na kamizelke odblaskowa. Kazdy kto jezdzi ta droga wie ile wieczorami osob chodzi stwarzajac ogromne niebezpieczenstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto dał dyplomy inżynierskie panom projektantom i inspektorom nadzoru. Sam jestem inzynierem starej daty i jest mi strasznie wstyd za moje srodowisko. Sprawa nie dotyczy tylko przypadku opisanego w tym artykule , ale jest to szerszy problem (chociażby droga Łęczna - Lublin). Myślę , że głóna wina to kształcenie inżynierów na ilość a nie jakość. Wiem co piszę bo najlepszym przykładem jest mój syn inżynier po Politechnice Lubelskiej i gdyby nie to , że miał możliwość korzytania z mojej wiedzy i doświadczenia pewnie byłby dzisiaj właśnie takim inżynierem jak ci zaangażowani w proces inwestycyjny opisany w artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jedyny ...bubel....projektantów tej drogi.Płotki które ustawili przy chodnikach w Fajsławicach,czy Łopienniku bardzo utrudniaja widoczność.Chronia przechodniów,to prawda,ale dla kierowców wyjeżdzajacych z bocznych dróg sa zmorą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...