Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hurtownia Mrożonek pod Lublinem: Myszy biegały po rybach

Utworzony przez Doris, 7 stycznia 2011 r. o 19:55 Powrót do artykułu
gość napisał:
posłuchaj baranie.nie jestem członkiem rodziny król także mnie ta sprawa bezpośrednio nie dotyczy.ale czytając twoje wypowiedzi nóż się w kieszeni otwiera.jesteś zwykłym prostakiem i niewiesz jak jest pracować u prywaciarzy na wschodzie polski??
I dopóki nie zacznie się tępić złodziejstwa, również przy pomocy instytucji kontrolnych nic sienie zmieni w warunkach pracy. Dziś oszuka sie klienta sprzedając mu towar z przerobioną datą ważności, jutro równie lekko nie zapłci się pracownikowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUM napisał:
Aja małe pytanie do Lubelskiego sanepidu bo Świdnicki tylko Przyjeżdża i bierze w łapę i jest spoko( układy i korupcja).Kiedy ktoś skontroluje dokładnie piekarnie było GSU w Piaskach koło lublina bo to co tam się dzieje to w Indiach na ulicy jest czyściej.Syf pogania syf a szczury to tam to już prawie oswojone.Morze ktoś odważy się przetrząsnąć ten burdel .
Zapraszam Pana/Panią Sum, który napisał tego newsa do wizyty w piekarni. Skąd Pan/Pani może wiedzieć jakie warunki sanitarne panują w piekarni w Piaskach. Za zniesławienie wystąpię na drogę prawną. Znam sposoby aby to spowodować. Pzdr. PiotrMazurek - najemca piekarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde.. zemsta nie zemsta.. Jezeli byly pracownik faktycznie naskarzyl za zwolnienie to ja mu osobiscie bardzo dziekuje! niezaleznie od motywow jakimi sie kierowal. Posprzataja i bedzie ok?! Ludzie ktorzy robia taaaaakie oszustwa jak zmiane dat??!!!!! Do wiezienia na 5 lat i zakas dozywotni obrotu zywnoscia :/ Dopalaczy pozamykano bo stanowia zagrozenie dla zdrowia.. a ta hurtownia to niby co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zb. napisał:
Państwo Król to bardzo porządni ludzie.Cała ta sprawa jest zemstą pracownika który ich okradł na kilka tysięcy złotych i został za to zwolniony.Pracownik ten przywlókł z firmy deratyzacyjnej kilkanaście żywych mysz i wypuścił do magazynu.Państwo Król w każdą niedzielę są w kościele,wspomagają dzieci,miejscową szkołę i biednych ludzi. Fundują lody na corocznym festynie parafialnym.To bardzo niesprawiedliwe że teraz mają tyle przykrości.Niech piekło pochłonie tego parszywego złodzieja.Ale płazem mu to nie ujdzie.Pan Król już wie kto to wszystko zrobił już jest na tropie złodzieja.Zarzuty sanepidu są śmieszne puste opakowania,zmywacz do paznokci,metkownica...Śmiechu warte To nie były żadne odchody tylko złodziej parszywy rozsypał herbatę granulowaną na ryby.Cała parafia,cała Kalinówka stanie murem za Panem Królem.Na pohybel złodziejom.
LOOOOOOlLLLLL umarlam... :DDD Cosz ty człowieku bredzisz? jakie lody.. jaki kosciol? To, ze chodza do kosciola ma byc gwarancja ze nie oszukuja? to albo masz 11 lat i mamusia kazala ci napisac tego posta albo nic o zyciu nie wiesz. Skad te glosy ze to wszystko wina pracownikow ktorzy sprowadzili szczury i narobili syfu. Nawet jezeli, to wlasciciel jest w pierwszej lini odpowiedzialny za jakosc swoich uslug. Prosze nie byc bezczelnym i nie pisac o granulowanej herbacie bo rece opadaja sanepid zawsze pobiera probki...mysle ze zorientowali by sie ze odchody to nieodchody a herbata Jak ktos nie potrafi dobrac kadry i odpowiednich pracownikow tylko zatrudnia osoby nieodpowiedzialne to sobie sam krzywde robi. W zadnej firmie nie ma tak ze wwlasciciel zostawia swoj dobytek samopas i nie kontroluje tego co sie dzieje. Ci Panstwo powinni poniesc pelna odpowiedzialnosc karna, bo ja jako konsument czuje sie oszukana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAPI napisał:
Ja nie podam bo nie mam w tym interesu, nie jestem szefem czy szefową firmy Król, ale myśle że na pewno firma Król wyjaśni tą sprawę i DW będzie zmuszona wydrukować sprostowanie
minęło prawie pół roku i jakoś DW nie musi drukować sprostowania )) a wszystko okazało się prawdą i Królowie mają postawione chyba z 5 zarzutów w prokuraturze. ciągłe upieranie się przy swoim wyszło im na marne. Sledztwo wobec chłopaków co niby kradli nawet nie ruszyło gdyż brak jakichkolwiek dowodów a nawet przesłanek że do czegokolwiek doszło, każdy zeznawał prawdę choć króle próbowali nakłaniać do fałszywych zeznań za co mają dodatkowy zarzut. I wyszło że jednak P. i R. są niewinni a burdel panuje w biurze. firma ledwo zipie i chyba dobrze, policja przesłuchuje pracowników co pracowali wiele lat wstecz przed Robertem i co się okazało ten syf i bałagan jest od wielu lat. Dodatkowo Paweł złożył doniesienie o oszczerstwach jakie są kierowane do jego osoby i kolejny zarzut się szykuje. Także wiele lat kratek w perspektywie dla królów, A tak się zapierali jacy to oni wspaniali i cudowni, a jakoś nikt nie stanął po ich stronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
minęło prawie pół roku i jakoś DW nie musi drukować sprostowania )) a wszystko okazało się prawdą i Królowie mają postawione chyba z 5 zarzutów w prokuraturze. ciągłe upieranie się przy swoim wyszło im na marne. Sledztwo wobec chłopaków co niby kradli nawet nie ruszyło gdyż brak jakichkolwiek dowodów a nawet przesłanek że do czegokolwiek doszło, każdy zeznawał prawdę choć króle próbowali nakłaniać do fałszywych zeznań za co mają dodatkowy zarzut. I wyszło że jednak P. i R. są niewinni a burdel panuje w biurze. firma ledwo zipie i chyba dobrze, policja przesłuchuje pracowników co pracowali wiele lat wstecz przed Robertem i co się okazało ten syf i bałagan jest od wielu lat. Dodatkowo Paweł złożył doniesienie o oszczerstwach jakie są kierowane do jego osoby i kolejny zarzut się szykuje. Także wiele lat kratek w perspektywie dla królów, A tak się zapierali jacy to oni wspaniali i cudowni, a jakoś nikt nie stanął po ich stronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za palant pisze cała prawda taka przerabiane daty na makrelach itp śledzie z podlodi myte i w wiadra ale to policji zeznałem i jak sie nie zwalniaja pracownicy moja kadencja miesiac nie da sie wytrzymac dłużej i inni tez wiem niechodzi o tego idiote ich synalka Krzysia tam jest bagno i niepiszcie takich komentarzy jacy to dobrzy ludzie co wypłaty nie daja i jak dali mi rybe na handel 1,5 roku po terminie wyciagneli z opakowanie do wody i na handel co za brednie taki palant pisze jaka dobra firma i dobrzy ludzie na dno ich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac że komuś bardzo zależało na napisaniu " tak dobrego artykułu" . Myśle dobrze by było sparawdzić autora tego gówna. Myśle że nie mało zarobił. Mam nadzieje że Hurtownia pomyślnie przejdzie przez ten trudny okres dla niej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...