Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NAPI napisał:
Upośledzony jakiś jesteś??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracowałem u was Tomaszku widziałem co sie dzieje i żadnych postępów nie uczynilscie.Sorki ze tak napisałem ale boli mnie jak traktowaliscie i chyba nic sie nie zmieniło jak trakujecie w dalszym ciagu pracowników.Uwazacie wszystkich za złodzieji a popatrzcie sie na siebie pierwsze.Datownik nieznalazł sie przypadkiem zobaczymy finał tej sprawy niebawem.A JAK KTOS WYPIŁ PIWO LUB DWA W PIATEK PO PRACY TO WIELKIE HALO.Rotacja u was pracowników jest duża tylko paru utrzymuje sie nadal czas sie zastanowic POPATRZEC TEZ NA DRUGA STONE MEDALU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' timestamp='1294526974' post='419491'] pracowałem u was Tomaszku widziałem co sie dzieje i żadnych postępów nie uczynilscie.Sorki ze tak napisałem ale boli mnie jak traktowaliscie i chyba nic sie nie zmieniło jak trakujecie w dalszym ciagu pracowników.Uwazacie wszystkich za złodzieji a popatrzcie sie na siebie pierwsze.Datownik nieznalazł sie przypadkiem zobaczymy finał tej sprawy niebawem.A JAK KTOS WYPIŁ PIWO LUB DWA W PIATEK PO PRACY TO WIELKIE HALO.Rotacja u was pracowników jest duża tylko paru utrzymuje sie nadal czas sie zastanowic POPATRZEC TEZ NA DRUGA STONE MEDALU Żadnych postępów powiadasz, to powiem ci chyba od 4 lat firmy nie widziałeś. Myśle ze widziałeś pozytywne zmiany a nawet pracowałeś w niej całkiem niedawno. To co piszesz to zwykłe kłamstwa. Boli cie jak traktowali cie Państwo Królowie? To czemu sie nie pochwalisz co takiego robili? Jak pisałem wcześniej, nic nie wartymi oskarzeniami bez żadnych potwierdzeń nic nie udowodnisz. Powtarszasz się, "Uwazacie wszystkich za złodzieji a popatrzcie sie na siebie pierwsze" Jakich wszystkich? niestety firma Król miała kilku złodzieji za pracowników ale kilku to nie wszyscy. Datownik? no tak, nie znalazł się przypadkiem, jakims dziwnym trafem nasłana kontrola sanepidu wiedziała dokładnie gdzie go szukać, zreszta nie tylko tego. Wszystkie nieprawidłowości zostały odnalezione nadzwyczaj szybko i sprawnie, mozna by odnieść wrażenie ze ktoś to tam specjalnie zostawił i poinformował sanepid gdzie mają szukać. Piwo lub dwa w piątek? Wyzywany od pijaków jest pan Król a niejaki Robert B czy Paweł P bez piwka to z pracy nie wychodził. Śmiem twierdzić że ci panowie powinni pojść do jakiegoś lekarza bo w takim tempie to ich wątroby długo nie pociągna. Duza rotacja pracowników?? HAHAHA, wybacz ale większej głupoty to ja w tym temacie nie czytałem . Większosć pracuje po kilka/kilkanaście lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...