Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

I jak tu mieszkać?

Utworzony przez zzzaba, 5 marca 2008 r. o 10:58 Powrót do artykułu
Nie mam pytań, jak to czytam to nóż mi się w kieszeni otwiera.....Nie mają pieniędzy, nie mają odpowiednich warunków bytowych, wszystko dostają od państwa i życzliwych ludzi i jeszcze mają jakieś żądania- dorobić się kolejnego dziecka potrafili, to niech tę swoją energię reprodukcyjną ukierunkują na zarabianie pieniędzy i utrzymanie rodziny, którą założyli!!! co za ludzie, oni mają dzieci to im się należy-DO ROBOTY PRÓŻNIAKI, nie wy jedyni na świecie macie potomstwo, trzeba było myśleć o tym, że ciężkie warunki nim się w ciążę zaszło droga pani!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest popieram. Ja mam jedno dziecko i z mężem musimy sami sie martwić o kasę. Ja tyram i mąż też i nikt nam nie pomaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...