Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaka wielka woda,co oni pierd.... mieszkam nad Wisłą i widze stan wody z podworka,owszem przybywa powoli wody ale gdzie jeszcze do powodzi,przykładowo zeby była taka woda jak w 2001 to musiało by jeszcze 350 cm,dolac bo mam wzkaznik na pobliskim słupie wiec wiem jaka byla wtedy a jaka jest dzis,troche przesadzaja i strasza niepotrzebnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj w Zawieprzycach poziom Wieprza trochę podwyższony, ale jeszcze nie wylewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, odrózniaj słowa: "Stan ostrzegawczy" od "stanu alarmowego". Tu jest wyraźnie napisane - ogłoszona "stan ostrzegawczy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jotgie napisał:
Gościu, odrózniaj słowa: "Stan ostrzegawczy" od "stanu alarmowego". Tu jest wyraźnie napisane - ogłoszona "stan ostrzegawczy".
Gosciu,ale ty madry jestes-a co to ma do rzeczy czy stan ostrzegawczy czy alarmowy jak w tytule jest WIELKA WODA,strasznie mi to wielka,przybyło raptem ze 200cm i już powódz-chyba zapomnieli juz o prawdziwej wielkiej wodzie w 97 i 01r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...