Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile i na co wydają mieszkańcy Lubelszczyzny? (raport GUS)

Utworzony przez lactopia but, 4 października 2010 r. o 15:13 Powrót do artykułu
Proponuje aby obnizyć do tej kwoty minimalne zarobki netto, by zyło sie lepiej. Z drugiej strony te wydatki to chyba jak ktos u rodziców mieszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak.. ciekawe kto wydaje 150 zł na mieszkanie.. rachunki za prąd, wodę gaz to już nie zostały wliczone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
150 zł na mieszkanie - zasadniczo o co chodzi? chyba to kpina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że raport nie dotyczy całego województwa... ale pewnie podobne proporcje jak na Lubelszczyźnie. Do tych co nie doczytali "Przeciętne miesięczne wydatki na 1 osobę w gospodarstwach domowych na Lubelszczyźnie w 2009 roku (dane GUS)"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba 550 za mieszkanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
tak tak.. ciekawe kto wydaje 150 zł na mieszkanie.. rachunki za prąd, wodę gaz to już nie zostały wliczone
To jest średnio na osobę. Ja mam 3 osobowa rodzine a sa czynsz placimy 362 zlote. Jak podzielisz na 3, to wyjdzie mniej niz 150 zlotych. Wez pod uwage to, ze jak ktos ma swoj dom, to czynszu nie placi a na wsi w jednym domu mieszka nawet wiecej osob
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle to chyba Tusk i jego poplecznicy daja na miesionc. Ja mam w domu 5 ludzi bo ja, malzonka i dzieci. Na chlep i wydatki 1500 na kajety do szkoly tez idzie 4 niedziele i 4 piontki na tace po 10 za dusze to jest 50 i na miesionc 400 a teras jeszcze mam do zaplaty do spoldzielni na 8 miesiency i nie ma z czego bo chco odemnie 2936 i mowio ze bez dachu zostane. dzieci co zarobio to nie dadzo do domu bo im chce sie na wyksztalciuch izc i pod materac kazy grosz pchaja tak to nam kraj ojczysty zbudowali i na internet bo corka chce miec i mnie starego nauczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazimierz, weź się i ty za te szkoły, bo nie da się ciebie czytać. Czy to ironia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego tak internet wyedukował po licha jakie szkoły? To nie Kazio tylko już Kazimierz. Ale jak widać- tak też można...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moon bywalcu upierdliwy wczytaj się w istotę słów Kazimierza i nie dbaj o szczegóły czopku bo KTOŚ obiecywał Japonię i Irlandię a jest dalej bida z nędzą Sami wykończymy się brakiem współczucia i nienawiścią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaziu, tobie nie pomoże żadna edukacja. Nauczyłeś się pisać posty i daj sobie spokój, nie zarażaj swoją głupotą innych, bo to równie szkodliwe jak wirus. A skoro już tak mocno obwiniasz rząd za polską biedę, to dlaczego sam nie chodziłeś do szkoły kiedy jeszcze rządzili inni i wszystko było tanio albo darmo (PRL)? Pewnie było pod górkę...? Pewnie myślałeś typowo po polsku że "jakoś to będzie"? Otóż teraz widzisz, że "jakoś" nie będzie jeżeli naukę i wykształcenie ma się w pogardzie. I to to tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robbeck to Tobie właśnie nie pomoże już żadna edukacja,idż do kościoła i tam śpiewaj hymny pochwalne na cześć rządu Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz napisał:
Tyle to chyba Tusk i jego poplecznicy daja na miesionc. Ja mam w domu 5 ludzi bo ja, malzonka i dzieci. Na chlep i wydatki 1500 na kajety do szkoly tez idzie 4 niedziele i 4 piontki na tace po 10 za dusze to jest 50 i na miesionc 400 a teras jeszcze mam do zaplaty do spoldzielni na 8 miesiency i nie ma z czego bo chco odemnie 2936 i mowio ze bez dachu zostane. dzieci co zarobio to nie dadzo do domu bo im chce sie na wyksztalciuch izc i pod materac kazy grosz pchaja tak to nam kraj ojczysty zbudowali i na internet bo corka chce miec i mnie starego nauczyc
Kazimierzu ! Jak już pozbędziesz się mieszkania to idź do kościoła. Tam dajesz miesięcznie więcej (400 zł/mies) niż masz długu w spółdzielni (367 zł/mies), więc pewnie miejsce się dla ciebie znajdzie ! Paranoja ! Ale tak wybrałeś - wolno ci. Może w końcu dojdzie do ciebie że czasy gdzie się "należało" już dawno minęły i teraz trzeba trochę się pogimnastykować żeby starczyło do wypłaty. Gratuluję wspaniałych dzieci. A czy przypadkiem to ty ich nie wychowywałeś ? Mam nadzieję że jednak nie skończy się tak źle, czego z całego serca ci życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, przecież to prowokacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...