Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Moja ocena powyższego "artykułu" - hahahaha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem w trakcie specjalizacji, zarabiam 2100 pln netto, za dyżur towarzyszący dosteję 90 pln netto, w mojej specjalizacji nie ma możliwości "dorobienia" w innych ośrodkach.  Ciężko jest utrzymać rodzinę za taką kwotę:-(
0
Owszem to na etacie w szpitalu ale wiadomo, że lekarz wpada do szpitala na 4 - 5 h po to żeby na panstwowym sprzecie badać swoich pacjentów, dziabnąc jakaś operacje pro forma a potem ucieka na prywatna praktykę gdzie kosi kasę.
0
Jestem w trakcie specjalizacji, zarabiam 2100 pln netto, za dyżur towarzyszący dosteję 90 pln netto, w mojej specjalizacji nie ma możliwości "dorobienia" w innych ośrodkach.  Ciężko jest utrzymać rodzinę za taką kwotę:-(
    Rodzice nie zostawili praktyki w spadku?
0
Było się uczyć wszyscy mają dostęp do książek tylko uczyć się nie chciało ale zarabiać i pretensje do garbatego że ma proste dzięci i do wszystkich to się ma POZDRAWIAM
0
Te średnie to chyba z kosmosu. Własnie Puławy są najlepszym tego dowodem. A dyżury czy inne apanaże to dodatkowy czas pracy, kosztem domu, rodziny i zdrowia. I tu też przykład puławskiego "nocnika". 
0
Rodzice nie zostawili praktyki w spadku?
kilo spadku debilu
0
biedaczki wykształceni za podatników pieniądze
0
A lekarz w pogotowiu zarabi 55 zl/godz nie robiac nic bo od pracy ma ratownikow....
0
W SPSK 4 niektórzy lekarze mają podpisane kontrakty na 30 - 40 tys. zł miesięcznie. Te 10 tys. zł ordynatora to pikuś!
0
Niekazdy mial dzianych starych zeby sie uczyc , ja musialem zapir..... Zebym mial z czego studia oplacic ,wiec jakim cudem moglem studiowac medycyne pajacu??????
0
Biednego zeba podatnicy nie chcieli wykształcić! Ciekawe dlaczego?
0
Szczerze? Zarobki lekarzy są po prostu przeciętne a powinny być jedne z najwyższych.
0
  A lekarze to co? Nie podatnicy?
0
lekarze to słuzba zdrowia powinni słuzyc ludziom i wyłacznie na rzecz pacjetnów a jak jest? kasa najwaznijesza nie zycie i zdrowie pacjentów !
0
  Najlepiej jakby kształcili się za swoje, potem leczyli za darmo i jeszcze płacili słone podatki,żeby było na "rynty" z powodu strzyknięcia w tyłku dla takich jak Ty.
0
lekarze to słuzba zdrowia powinni słuzyc ludziom i wyłacznie na rzecz pacjetnów a jak jest? kasa najwaznijesza nie zycie i zdrowie pacjentów !
  Na służbę to zawsze było stać ale bardzo zamożnych ludzi. Pytanie do Ciebie: stać Cię na służbę?
0
Szczerze? Zarobki lekarzy są po prostu przeciętne a powinny być jedne z najwyższych.
Zgadzam się. Jak j3bany informatyk zarabia 3-4tys to płacze, że przecież jest taki super i umie napisać 2 linijki kodu. Uwielbiam te komentarze w stylu "lekarze są %(%*#&% " . Najłatwiej anonimowo obrazić całą grupę społeczną/zawodową a najlepiej cały naród. Nie jestem lekarzem ale uważam że to najbardziej elitarny zawód na świecie i powinni zarabiać dużo.
0
Zarobki jak robotnika za nasza zachodnia granica :)
0
A lekarz w pogotowiu zarabi 55 zl/godz nie robiac nic bo od pracy ma ratownikow....
  ... od fizycznej pracy na pewno, ale on jest tam od myślenia i podejmowania decyzji. 
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: