Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
idioto - KIEDY ten final, co to za artykul, w ktorym podajesz godzine a nie podajesz daty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program WOŚP w Poniatowej --> http://e-poniatowa.pl/xx-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-w-poniatowej/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adukan TY jesteś idiotą, bo Finał WOŚP jest szeroko omawiany w mediach...pukij się w główkę i zastanów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie róbta wiochy. Nie żebrajta na ulicach. Polska to nie Etiopia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie są wyznaczone ulice gdzie nie będę narażony co chwila na żebrzące dzieci ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczytny cel jak najbardziej ale ja nie dam grosika na tę akcję. Bo dlaczego po raz kolejny mamy wyręczać nasze ''państwo'' z obowiązków jakie na nim spoczywają. To ''państwo'' powinno co roku zakupować sprzęt medyczny itd. Kąsają nas obecnie z każdej strony, podwyższają co tylko mogą i ile mogą i my mamy jeszcze ich wyręczać i zrzucać się na coś co leży w ich gestii?? Sorry ale beze mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy szczekają, karawana jedzie dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Kasia Kowalska wygląda na tym zdjęciu jak 18-letnia modelka VS????Toż to przegięcie! Przecież to koncert charytatywny, w szczytnym celu, po co robić z siebie błazna na plakacie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jam łasica napisał:
Szczytny cel jak najbardziej ale ja nie dam grosika na tę akcję. Bo dlaczego po raz kolejny mamy wyręczać nasze ''państwo'' z obowiązków jakie na nim spoczywają. To ''państwo'' powinno co roku zakupować sprzęt medyczny itd. Kąsają nas obecnie z każdej strony, podwyższają co tylko mogą i ile mogą i my mamy jeszcze ich wyręczać i zrzucać się na coś co leży w ich gestii?? Sorry ale beze mnie.
idź daj na tace lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jam łasica napisał:
Szczytny cel jak najbardziej ale ja nie dam grosika na tę akcję. Bo dlaczego po raz kolejny mamy wyręczać nasze ''państwo'' z obowiązków jakie na nim spoczywają. To ''państwo'' powinno co roku zakupować sprzęt medyczny itd. Kąsają nas obecnie z każdej strony, podwyższają co tylko mogą i ile mogą i my mamy jeszcze ich wyręczać i zrzucać się na coś co leży w ich gestii?? Sorry ale beze mnie.
też nie dam ani grosza, pracuję już 34 lata i gdziem moje podatki, niech ci na górze obniżą swoje wynagrodzenia do moich tj. 1400 zł, do tego wyczytałam, że te gwiazdy dostają swoją gażę także nie jest to wszystko za darmo i na szczytny cel, napiszcie w końcu jaka jest prawda, kto ile na tym zyska a kogo robią w "balona".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...