Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będziemy skazani na busy? Mamy stracić kolejne pociągi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 października 2017 r. o 06:57 Powrót do artykułu
Może warto byłoby coś puścić do Krakowa i Katowic po liniii Lublin-Stalowa Wola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już tak jest od stuleci, że tę świetlaną przyszłość zwala się na dzieci.                                       (Marian Załucki)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tak ma wyglądać kolej na lubelszczyznie, to proponuję zaoszczędzić te pieniądze na remont linii, bo i tak ludzie będą mieli w tyłku takie usługi. Ja prdl! Jedyna linia łącząca region z resztą cywilizowanego świata, a technologia, którą Europa widziała jakieś 40-50 lat temu, składy były lepsze przed wojną, obsługa chamówa i te kretyńskie komunikaty wydzierające mordę na każdej stacji, niekiedy co 5-10 minut.PKP w tej części Europy to totalne dno, ruina sprzed wynalezienia kolei żelaznej. Z tym remontem powinni zprdlć i skończyć w półtora roku! Asfalt na gołej ziemii szybciej kładą... W 1995 roku jeździłem po Anglii pociągiem... i wiecie co? jesteście w 2017 roku nadal zerem w porównaniu. I jest to wina zarówno polityków wszelkich opcji, jak i całego betonu zawodowego kolejnictwa - od konduktorów po zarząd. Pieprzeni politycy i związki zawodowe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odcinek Pilawa- Otwock też robią, tylko termin zakończenia to koniec 2019
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrym rozwiązaniem byłby powrót do planów budowy linii z okolic Niedrzwicy do Kielc przez Ostrowiec A nie Co ja gadam Przecież w XXI wieku nie buduje się nowych linii kolejowych I ciekawe co zrobią studenci z Lubelszczyzny, którzy w roku akademickim mieszkają chociażby na Śląsku, a chcieliby wrócić w jakiś weekend do domu Z Katowic jeżdżą tylko trzy busy do Lublina, a koszt bilety to cena złota... Masakra jakaś Przez Stalową Wolę, Sandomierz i Ostrowiec nie puszczą, bo linia nr 25, przebiegająca przez te miasta, też ma być remontowana Tak samo linia nr 68 z Lublina do Stalowej ma być zamknięta od przyszłego roku z powodu elektryfikacji To ja chyba nie będę się widział z rodziną przez 3 lata Nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na czas remontu nie pozostawiono przynajmniej jednego toru? Pociągi nadal by kursowały. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie marudź Synek z Krakowa też jeżdżą autobusy do Lublina i Chełma. Do narzeczonej na Śląsk nigdy nie jechałem pociągiem. Autobusem było szybciej i sprawniej w kierunku na Kraków, a później prsesiadka. A obecnie jeżdżę autem. We dwoje wychodzi taniej i szybciej. Z Katowic do Chełma w 6 godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien zostać uruchomiany pociąg Lublin Rzeszów Kraków Wrocław.Wszyscy jadący po tej trasie byliby zadowoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
busy też są potrzebne, a przy tym znacznie tańsze i wygodniejsze, ja często wolę sobie wsiąść do busa od ******autokaryakord.pl/ niż tłuc się w nieprzyjemnie pachnącym i zatłoczonym przedziale pkp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...