Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co w tym złego,że pomagała pokonywać na własną rękę bzdurne przepisy wymyślane przez zidiociałych urzędników przyklepywane przez niekumatych posłów i ciągnące się miesiącami procedury.Powinna być przewodniczącą komisji "przyjazny urząd",a nie siedzieć w pierdlu.Zalegalizować korupcję i tyle.Niejeden zapłaciłby oficjalnie parę złotych.Przecież czas to pięniądz.Panie Pośle Palikot w Panu nadzieja.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
takla to polska Tuska, Polikota i Pelowcuw z pod ciemniej gwiazdy. wpierw prezydeta kaczynskiego z drogi zniesli aby nie stal na drodze od zarabiania a teras juz i urzendnikow na swoja strone wzieli i sprzedali Prawdziwa polske. Teras z niemcami sie kumaja zeby juz dolary co to do iZraela wyslac
0
Maturę zdawałem kilkadziesiąt lat temu. Mam pytanie do czytelników, zwłaszcza młodych,czy zdałbym dzisiaj z j. polskiego napisawszy:"Inspektor budowlany zatrzymana za korupcję. "Pomagała załatwiać pozwolenia na budowę""?
0
obserwator napisał:
Co w tym złego,że pomagała pokonywać na własną rękę bzdurne przepisy wymyślane przez zidiociałych urzędników przyklepywane przez niekumatych posłów i ciągnące się miesiącami procedury.Powinna być przewodniczącą komisji "przyjazny urząd",a nie siedzieć w pierdlu.Zalegalizować korupcję i tyle.Niejeden zapłaciłby oficjalnie parę złotych.Przecież czas to pięniądz.Panie Pośle Palikot w Panu nadzieja.
widze ze masz takie pojecie o tym co sie dzieje jak twoj guru Palikmiot. to poslowie wymyslaja ustawy (a w zasadzie biura prawne je wymyslaja a poslowie zmieniaja podczas glosowania tak aby byly dobre dla rycha i zdzicha) a urzednicy pozniej maja tylko zadbac aby wszystko odbylo sie wedlug tych durnych ustaw i rozporzadzen. dziwie sie, ze z twoim cwaniactwem nie siedzisz jeszcze w sejmie... - Palikmiot juz jest
0
w janowie to powinno sie wiekszosc urzednikow zamknac Tak nieodpowiedzialnych ludzi nie ma nigdzie a do tego te prozniaki ze strazy miejskiej co nic nie robia Jednym slowem janow to ni to miasto ni wies ni z.... ni co zjesc
0
buzal napisał:
takla to polska Tuska, Polikota i Pelowcuw z pod ciemniej gwiazdy. wpierw prezydeta kaczynskiego z drogi zniesli aby nie stal na drodze od zarabiania a teras juz i urzendnikow na swoja strone wzieli i sprzedali Prawdziwa polske. Teras z niemcami sie kumaja zeby juz dolary co to do iZraela wyslac
????????????????????????przyglup?............?????????????
0
[quote name='Leszak D.' timestamp='1322755148' post='565026'] ????????????????????????przyglup?............????????????? [/quote Chyba nie -przyglup- tylko "Prawdziwy Polak", ale masz racje, bo i tak na jedno wychodzi!
0
buzal napisał:
Masz racje-SIERPEM I MŁOTEM W TĄ CZERWONĄ HOŁOTĘ.
0
czytelnik napisał:
Maturę zdawałem kilkadziesiąt lat temu.
To w końcu zdawałeś czy zdałeś? Bo jest tu pewna subtelna różnica
0
W Zamościu na Lipskiej wybudowali na dziko piętro w poteżnym budynku w którym na dole ma być Biedronka- ciekawe jak to sobie dalej "wyprostują"
0
Beret - Genetic Patriot napisał:
To w końcu zdawałeś czy zdałeś? Bo jest tu pewna subtelna różnica
Ktoś kto w Dzienniku zdołał napisać już 120 listów a ma parcie na napisanie jeszcze jednego więcej nabył tak dużego doświadczenia, że - mając ochotę nie tylko do pisania, ale i dania odpowiedzi na zadane pytanie mógłby odpowiedzieć alternatywnie. Jeżeli A to ... a w przeciwnym wypadku to znaczy, gdy B to ... - to co? Czyżbym dotknął autora tytułu tekstu? Nie miałem takich intencji. Chcę znać trendy w języku polskim. Liczyłem raczej na odpowiedź polonisty. Bez względu na to czy dotknąłem czy nie, przeproszenia nie przesyłam. Jeżeli ktoś wie czy zdałbym czy nie - w dalszym ciągu proszę o odpowiedź.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: