Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już niedługo w polskiej "katolickiej demokracji" więcej będzie kontrolujących, niż żyjących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TAK CZEREONY KOMUCHU,PODATEK VAT TEZ PEWNIE PIS ZALATWIL CWOKU JEDEN.
Żeby żyło się lepiej to Jarosław Kłamczyński nawet Gierkowi by dupę wylizał aby mieć władzę.A jak by ten dureń wygrał wybory to by ci podatku nie podniósł?Tak !obniżył by bogatym więc sobie!!!Jacy ty jesteś naiwny mały moherowy gostku z bąbą w nosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do moherów napisał:
Żeby żyło się lepiej to Jarosław Kłamczyński nawet Gierkowi by dupę wylizał aby mieć władzę.A jak by ten dureń wygrał wybory to by ci podatku nie podniósł?Tak !obniżył by bogatym więc sobie!!!Jacy ty jesteś naiwny mały moherowy gostku z bąbą w nosie.
CZERWONY CWOKU,TO UWAZASZ ZE DOBRZE SIE DZIEJE JAK TWOI " idole" WCHODZA I LIZA d*** putinowi,obudz sie czerwony kmiocie,nim bedzie za pozno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CZERWONY CWOKU,TO UWAZASZ ZE DOBRZE SIE DZIEJE JAK TWOI " idole" WCHODZA I LIZA d*** putinowi,obudz sie czerwony kmiocie,nim bedzie za pozno.
Widzę że nie masz innych argumentów jak tylko Czerwony Cwoku,a kto tu liże dupę putinowi ty idioto,Przytoczyłem ci, że twój Guru by nawet dupę wylizał Gierkowi jak by żył,a jak by putin mu nadstawił to by mu wylizał rodzyny i wyssał gile z nosa żeby tylko dopchać się do władzy.Masz w główce nasrane i tylko szambonurek może ci pomóc.Wię leć szybko na Hajdów i żuć się do kadzi przynajmniej tyle będzie z ciebie pożytku,NAWÓZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty gościu fanatyku PiS napisał:
Widzę że nie masz innych argumentów jak tylko Czerwony Cwoku,a kto tu liże dupę putinowi ty idioto,Przytoczyłem ci, że twój Guru by nawet dupę wylizał Gierkowi jak by żył,a jak by putin mu nadstawił to by mu wylizał rodzyny i wyssał gile z nosa żeby tylko dopchać się do władzy.Masz w główce nasrane i tylko szambonurek może ci pomóc.Wię leć szybko na Hajdów i żuć się do kadzi przynajmniej tyle będzie z ciebie pożytku,NAWÓZ.
CZYM INNYM JESTES CWOKU JAK NIE CZERWONYM LACHEM KTORY CIAGNIE NA WSCHOD,TYLKO PACHOLKI MOSKWY CIAGNA W TE STRONE,A JA ci MOWIE CZERWONA PAROWO, NIE IDZ TA DROGA.OBODZ SIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak śpiewał Młynarski w tym kraju na jednego mieszkańca jeden szeryf przypada, tylko jak odróżnić złodzieja, gdy dokoła są sami szeryfi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
To juz tylko patrzeć jak takie uprawnienia dostaną listonosze ! Juz nieźle kogoś jebie w tym Katolandzie.
A ty co JUDE???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CZYM INNYM JESTES CWOKU JAK NIE CZERWONYM LACHEM KTORY CIAGNIE NA WSCHOD,TYLKO PACHOLKI MOSKWY CIAGNA W TE STRONE,A JA ci MOWIE CZERWONA PAROWO, NIE IDZ TA DROGA.OBODZ SIE.
Tak czytam te twoje wypociny i doszłam do wniosku że inteligencji i rozumu nie masz za grosz,pomyśleć tylko że PiS ma taki elektorat aż mi wstyd że głosowałam na tą partię fanatyków.Nie dziwię się że J.Kaczyński przegrał wybory.właśnie dzięki takim jak ty.Gościu.!!a raczej BYDLAKU FANATYCZNY.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CZYM INNYM JESTES CWOKU JAK NIE CZERWONYM LACHEM KTORY CIAGNIE NA WSCHOD,TYLKO PACHOLKI MOSKWY CIAGNA W TE STRONE,A JA ci MOWIE CZERWONA PAROWO, NIE IDZ TA DROGA.OBODZ SIE.
Tak czytam te twoje wypociny i doszłam do wniosku że inteligencji i rozumu nie masz za grosz,pomyśleć tylko że PiS ma taki elektorat, aż mi wstyd że głosowałam na tą partię fanatyków.Nie dziwię się że J.Kaczyński przegrał wybory.właśnie dzięki takim jak ty.Gościu.!!a raczej BYDLAKU FANATYCZNY.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ty co JUDE???????????
A ty co nazista!!!z pochodniami jak partia PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@@@@@ napisał:
A ty co nazista!!!z pochodniami jak partia PiS.
O widze ze jakis mlody KOMUCH sie odezwal,na czyim garnuszku jestes CIOTO.????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O widze ze jakis mlody KOMUCH sie odezwal,na czyim garnuszku jestes CIOTO.????
Napewno cwelu bardaszany!!! ty koński zwisie w miniaturze ,nie na garnuszku pośredniaka jak ty w mordę jepany czerwony pomiocie zabunkrowany,co wypisujesz bzdury na forum.Jak by twoja matka wiedziała że z ciebie wyrośnie taki pojeb to by cię wysrała do kibla i by cię nie było na tym pięknym świecie.!!!Ciesz się że żyjesz sku***elu bo akuszerka miała dobry dzień w komunistycznym twoim kraju.Pomódl się o rozum do Boga nie do Jarka Kaczyńladena.To może doznasz olśnienia i rzucisz się na główkę z mostu Czerniejówki.Pojebie,zpedalony jak twój guru Jarosław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O widze ze jakis mlody KOMUCH sie odezwal,na czyim garnuszku jestes CIOTO.????
Ale ci Jola w majtki pojechała cioto !!!nawet odpowiedzieć nie możesz bo masz jaja jak szczur wykastrowany.!!!ha ha ha!!!Brawo Jola Ty też się poznałaś na pojebie.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kurierlubelski.pl/region/219572,z-pistoletem-na-kontrole-tirow,id,t.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@@@@@ napisał:
Napewno cwelu bardaszany!!! ty koński zwisie w miniaturze ,nie na garnuszku pośredniaka jak ty w mordę jepany czerwony pomiocie zabunkrowany,co wypisujesz bzdury na forum.Jak by twoja matka wiedziała że z ciebie wyrośnie taki pojeb to by cię wysrała do kibla i by cię nie było na tym pięknym świecie.!!!Ciesz się że żyjesz sku***elu bo akuszerka miała dobry dzień w komunistycznym twoim kraju.Pomódl się o rozum do Boga nie do Jarka Kaczyńladena.To może doznasz olśnienia i rzucisz się na główkę z mostu Czerniejówki.Pojebie,zpedalony jak twój guru Jarosław.
WYZARLES ZYDZIE WSZYSTKIE DOPALACZE W BILGORAJU?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@@@@ napisał:
Ale ci Jola w majtki pojechała cioto !!!nawet odpowiedzieć nie możesz bo masz jaja jak szczur wykastrowany.!!!ha ha ha!!!Brawo Jola Ty też się poznałaś na pojebie.!!!
Jola pojebie i ty to ta sama osoba,w co ty grasz CZERWONY B.U.C.U.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@@@@@ napisał:
Napewno cwelu bardaszany!!! ty koński zwisie w miniaturze ,nie na garnuszku pośredniaka jak ty w mordę jepany czerwony pomiocie zabunkrowany,co wypisujesz bzdury na forum.Jak by twoja matka wiedziała że z ciebie wyrośnie taki pojeb to by cię wysrała do kibla i by cię nie było na tym pięknym świecie.!!!Ciesz się że żyjesz sku***elu bo akuszerka miała dobry dzień w komunistycznym twoim kraju.Pomódl się o rozum do Boga nie do Jarka Kaczyńladena.To może doznasz olśnienia i rzucisz się na główkę z mostu Czerniejówki.Pojebie,zpedalony jak twój guru Jarosław.
Masz klopoty z pisaniem,pewnie bylo do szkoly pod gorke ?.W twoim przypadku osle lepiej jakby sie twoj czerwony stary w lesie sposcil,przynajmniej jakis krzak by urosl,a moze i nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@@@@@ napisał:
Napewno cwelu bardaszany!!! ty koński zwisie w miniaturze ,nie na garnuszku pośredniaka jak ty w mordę jepany czerwony pomiocie zabunkrowany,co wypisujesz bzdury na forum.Jak by twoja matka wiedziała że z ciebie wyrośnie taki pojeb to by cię wysrała do kibla i by cię nie było na tym pięknym świecie.!!!Ciesz się że żyjesz sku***elu bo akuszerka miała dobry dzień w komunistycznym twoim kraju.Pomódl się o rozum do Boga nie do Jarka Kaczyńladena.To może doznasz olśnienia i rzucisz się na główkę z mostu Czerniejówki.Pojebie,zpedalony jak twój guru Jarosław.
Co tak bluzgasz na tym forum BILGORAJSKI CWOKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek napisał:
Co tak bluzgasz na tym forum BILGORAJSKI CWOKU.
Daj mi bolek godzine,a podam ci na tacy jego IP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba skonczyc z chamstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...