Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak będą głosować powodzianie?

Utworzony przez nnnn, 6 czerwca 2010 o 21:11
Czy ktoś ma już jakieś przesłanki jak to będzie wyglądać? Jak w Wilkowie mają zagłosować ci ludzie skoro szkoła jest zalana? Czy to jest sprawiedliwe? Ludzie będą mieli ważniejsze sprawy na głowie niż wybory, a może strażacy i skład komitetu będzie pływał łódką i zbierał głosy ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dobre;)
0
nnnn napisał:
Czy ktoś ma już jakieś przesłanki jak to będzie wyglądać? Jak w Wilkowie mają zagłosować ci ludzie skoro szkoła jest zalana? Czy to jest sprawiedliwe? Ludzie będą mieli ważniejsze sprawy na głowie niż wybory, a może strażacy i skład komitetu będzie pływał łódką i zbierał głosy ?
A moze lepiej by było przenieść dyskusje przedwyborcze na wodę, Jakby co niektórzy wody popili toby inaczej gadali :-). Gadać i współczuć to umieją, ale tragedii nigdy nie zrozumią.................
0
myślałam nad tym, no i jedyna opcja jaka przychodzi mi do głowy, to pewnie zaproponują ludziom to : ######www.gdziekolwiek-bedziesz.pl/pl heh - myślę, że nóż w kieszeni jż mi się otworzył
0
a ciekawe czy wzięli wszyscy ze sobą dowody uciekając z domów.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: