Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak być dobrym Proboszczem

Utworzony przez staryniedowiarek, 20 czerwca 2009 r. o 20:36 Powrót do artykułu
Czy ktoś potrafi mi wyjasnic,kto u licha pisze takie denne scenariusze,gdzie bohaterowie tego "dzieła" mimo,że urodzeni grubo po wojnie i nie mający szans wynieśc z domu wyuczonego dialektu "zaburzanskiego,posługują się nim /na wzór Pawlaka z "Sami Swoi "/ jak by to miało rozsmieszyc publikę oglądającą tę chałę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
staryniedowiarek napisał:
Czy ktoś potrafi mi wyjasnic,kto u licha pisze takie denne scenariusze,gdzie bohaterowie tego "dzieła" mimo,że urodzeni grubo po wojnie i nie mający szans wynieśc z domu wyuczonego dialektu "zaburzanskiego,posługują się nim /na wzór Pawlaka z "Sami Swoi "/ jak by to miało rozsmieszyc publikę oglądającą tę chałę ?
Otóż mój drogi, jeszcze do dzisiaj na ścianie wschodniej są wioski w których nie dogadasz się za bardzo po polsku, a dzieci dopóki nie pójdą do szkoły nie potrafią mówić po polsku. A jeżeli dialogi Pawlaka to dla Ciebie dialekt zaburzański to szczerze współczuję indolencji. A filmik taki sobie, pierwsza część była najlepsza i poza kilkoma przerysowanymi postaciami jak komendant czy proboszcz - ogólnie denny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRY PROBOSZCZ TO MARTWY PROBOSZCZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny, zabawny film!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
DOBRY PROBOSZCZ TO MARTWY PROBOSZCZ
IDIOTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...