Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I co zdziwieni- widocznie na tyle wyglądacie. A powaźnie przeciez w tych krajach tylko łapówki załatwiaja sprawe - to o co ten raban !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co sie dziwić 20 ojro, to dziś śmiech nie pieniądze... A swoją drogą to za takie śmieszne łapówki to też bym ich posadził.
0
widać , że nie tylko w europie, ale i na całym świecie znani są polscy łapówkarze, śmiech na sali, policja brała, bierze i będzie brała, może jedynie przed kamerami nie mają szans, tak mi przykro. Swoją drogą pewnie tymi radiowozami z wideo rejestratorami jeżdżą tylko największy frajerzy z policji, reszta starych wyjadaczy nie da się tak wyrolować z kasy na lewo...
0
~seba~ Sam jesteś frajerem bo gdyby nie sreberko to bym prawdopodobnie był już w ziemi, co prawda dostałem mandat 8 / 300 ale przede mną samochód który jechał i wyprzedzał ciągnik wpadł w czołówkę z tirem. A to że masz żal do policji chociaż nic nigdy ci złego nie zrobiła to poskarż się mamusi że źle cię wychowała. Jeżeli jesteś piratem drogowym i policja wstawiła ci mandat to sam jesteś sobie temu winien, nie po to są przepisy i ograniczenia żeby je lekceważyć a po to by właśnie uniknąć śmierci czy kalectwu z własnej głupoty. Ja co prawda tą sytuację miałem 1.5 roku temu i od czasu mandatu respektuje wszystkie przepisy (tam gdzie 50 km/h to 50, tam gdzie 90 km/h to 90). A co do łapówek to są policjanci którzy biorą i są normalni. Zresztą nie tylko w policji są łapówki ale również w służbie zdrowia i innych instytucji, więc nie mów tak na policję bo to właśnie oni mogą uratować ci życie...
0
kiedy w końcu zrozumiecie ze z nami nie ma zartow???
0
Pozdrowienia dla "arka" - tak trzymać.
0
z przykrością Cie informuję: RBK, że nigdy żadnego mandatu nie dostałem, tylko raz przytarłem frajerom nosa, jak bezczelnie się mnie jeden taki piesek zapytał: "ile to mamy w portfelu", szczęśliwie miałem włączony dyktafon w telefonie, także teraz chyba już kolega inaczej szczeka... Pozdrawiam
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: