Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ten fakt jest powszechnie znany od przedwojny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do autora: Bardzo mnie zaintrygowała wzmiankowana w artykule tajemnicza postać generała Shally? Któż to jest i jakie stanowisko i gdzie piastował bo nijak nie mogę znaleźź informacji na jego temat?
0
Czy Pan Prezydent M. tymże automobilem .......lał we wrześniu 39 przez Zaleszczyki do Rumunii? To dopieroby była sensacja!
0
A durni(przepraszam ś. p. zmarłych w boju) ludzie w Polsce walczyli za pijaków, darmozjadów na emigracji, którzy dokładnie wiedzieli, co będzie i jak będzie i w du*** mieli wszystko. Padaka normalnie..Człowiek się uczy, a analizując, aż mu się niedobrze robi jak się czyta co robili na emigracji w Londynie. Nie nawiązuje tutaj do tego newsa ale ogólnie.
0
A durni(przepraszam ś. p. zmarłych w boju) ludzie w Polsce walczyli za pijaków, darmozjadów na emigracji, którzy dokładnie wiedzieli, co będzie i jak będzie i w du*** mieli wszystko. Padaka normalnie..Człowiek się uczy, a analizując, aż mu się niedobrze robi jak się czyta co robili na emigracji w Londynie. Nie nawiązuje tutaj do tego newsa ale ogólnie.
A co Ty tam wiesz koles ? Jakiej emigracji ? Wracaj do szkoly i ucz sie wnikliwie czytania ze zrozumieniem, to byl normalny dyplomatyczny podarunek - jakis na pewno i teraz nie brak...- tym bardziej, że jak jest napisane "łączyła ich pasja"...
0
Goering miał ogromny urok osobisty. Był bardzo inteligentny, elegancki, dobrze wychowany więc nie miejcie za złe Mościckiemu że się z nim zaprzyjaźnił. Przecież nie wiedział wtedy o zamiarach III Rzeszy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: