Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak się operuje cukrzycę

Utworzony przez Diabetyk, 26 września 2008 r. o 16:42 Powrót do artykułu
Mam cukrzycę typu 2 od prawie 20 lat. Jeżeli opisana metoda jest skuteczna, oznacza to prawdziwą rewolucję w medycynie. Bez wahania zdecyduję się na podróż do Cleveland i zabieg, aby uwolnić się od cukrzycy! Podajcie, jak się można z nimi skontaktować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dotarłem do tego artykułu przypadkowo. Macie hita, a dołujecie go gdzieś po kątach. Bzdura... Przecież to rewolucja w leczeniu cukrzycy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cukrzyca będzie operowana w Lublinie? Gdzie? Coś wiadomo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeszłam poważną operację w Klinice Prof. Jerzego Karskiego w Nałęczowie. Jeżeli będzie on operować także cukrzycę, które niestety gnebi mnie już osiem lata, na pewno nie będę czekać ani dnia, tylko pojadę na zabieg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo interesujące. Czy waiadmo więcej o skuetczności czasowej tego leczenia cukrzycy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko ludzie zdrowi, sami chorzy często nie zdają sobie sprawy co to za choroba. W mojej rodzinie od wielu lat, niemal u wszystkich, typ II insulinozależny. Tato zmarł (68 lat) w jej wyniku na zawał serca wskutek miażdżycy jaką powoduje (wcześniej 2 zawały, wylew). Mama ciężko choruje od lat - wzrok, nerki, układ nerwowy, trawienny. Brat - krążenie, stopa cukrzycowa - cudem uratowana noga przed amputacją. Koszty leczenia przy naszych zarobkach ogromne! Rana goji się już ponad rok, końca nie widać. Ja po dwóch operacjach oczu, układ moczowy, kolejny brat przed takimi operacjami. Poza mamą - wszyscy w tzw. wieku produkcyjnym. Na skutek choroby grozi nam utrata pracy, renta w dzisiejszych czasach niemożliwa. Zaznaczam, że poza mamą nikt z nas nie był nigdy nadmiernie otyły, okresowa nadwaga. Ta operacja to nadzieja granicząca z cudem. Niestety tego cudu nie oczekuję w Polsce, na USA nigdy nie będzie mnie ani rodziny stać. Rozpacz ogarnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...