Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak się podobało?

Utworzony przez misss, 23 listopada 2007 r. o 17:22 Powrót do artykułu
Jaki to "lubelski poseł".Poprostu wybrany przez ciemnogród z lubelszczyzny. ten typek nie ma z naszym regionem nic wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy rzeczywiście pan poseł Palikot słuchał tego samego expose, co ja? Konkretów jakoś nie zauważyłem w wystąpieniu, a wazelinę powinien ww. zachować na lepsze czasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grunt, że Jaśnie Oświecony elektorat PO głosował na Palikota. Ten to dopiero ma zasługi dla Regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam zarliwe przemowienia Bieruta Gomulki cyrankiewicza Gierka. Tuskowi daleko do ich klasy. Mimo to uwazany jest za cudotworce. Tak Polacy nisko upadli i kompletnie ogupieli. Mo znajomi naj bardziej smieja sie z doradcy Tuska Bartoszewskiego. Panuje opinia ze zalatwi Platforme bardzo szybk Ludzie ktorzy glosowali na Platforme przecieraja oczy ze zdumienia. . za priorytetyz Mocarstwami Izrael Niemcy. Pekac ze smiechu. > swiat dostrzega skutki zachodzacych zmian w klimacie na wspolej planecie Ziemi. Tylko nie czarodziej wodolejca Tusk. Polska przypomina mi zapozniona w rozwoju Kambodze. . Na marginesie . Na zchodzie przesiadaja sie z samochodow na rowery i nie buduaa autostrad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam zarliwe przemowienia Bieruta Gomulki cyrankiewicza Gierka. Tuskowi daleko do ich klasy. Mimo to uwazany jest za cudotworce. Tak Polacy nisko upadli i kompletnie ogupieli. Mo znajomi naj bardziej smieja sie z doradcy Tuska Bartoszewskiego. Panuje opinia ze zalatwi Platforme bardzo szybk Ludzie ktorzy glosowali na Platforme przecieraja oczy ze zdumienia. . za priorytetyz Mocarstwami Izrael Niemcy. Pekac ze smiechu. > swiat dostrzega skutki zachodzacych zmian w klimacie na wspolej planecie Ziemi. Tylko nie czarodziej wodolejca Tusk. Polska przypomina mi zapozniona w rozwoju Kambodze. . Na marginesie . Na zchodzie przesiadaja sie z samochodow na rowery i nie buduaa autostrad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając takie wpisy można dojść do przekonania ,że niektórzy ogłupienie mają wrodzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem kogo w swych wypowiedziach Pan naśladuje? Odpowiadasz Pan za medialny wizerunek PiS podczas kampani wyborczej i tworzenie struktur tej partii na lubelszczyźnie i co z tego wynikło? Siądź sobie Pan do trolejbusa i posłuchaj sługo nadworny co ludzie mówią o PiS i jego wodzu. Najlepiej to wsiądź do pociągu i niewracaj do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie wracaj" pisze się rozdzielnie. Ludzie, nauczcie się języka polskiego i dopiero wtedy "walczcie" o ojczyznę. 123 lata Polski nie było na mapie, nie było polskich szkół, itd.a ówcześni Polacy nie zapomnieli poprawnego języka polskiego. Dzisiaj jest fatalnie, bo jak nie niewracaj to znowu poszłem albo włanczał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O.k. Wsiądź do pociągu byle jakiego i nie wracaj. Myślę, że teraz zachowałem poprawność ortograficzną. Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz zaczyna mnie irytowac ton wypowiedzi na lubelskich forach typu: na pis glosowal ciemnogrod, lubelszczyzna to wojewodztwo cimnych rolnikow, itp. do jasnej cholery nie czuje sie ciemny, to na kogo glosuje to moja sprawa, z racji ze nie glosowalem na paltforme automatycznie jestem ciemny i glupi???? no poprostu banda kretynow i imbecyli.... gdzie jest ta paltformowa WOLNOSC?????? jestem wolny i z przekory nie bede glosowal na tuska!!!!!!!!!!!ps. do forumowiczow troche tolerancji i kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslałem ze usnę słuchając Tuska. Liczyłem na jakiś cud a tu nic. Kiedy Panie Palikot ,Tusk i jego ekipa z Panem włącznie zacznicie czynić cuda. No kiedy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porzuć nadzieję na krzepkie umysły w Polsce teraz.Połóż się spać, nastaw budzik na "za milion lat", jak zadzwoni rzuć okiem czy już te czasynastały, jak jeszcze nie, to zdrzemnij się następne milion lat. Powtórz aż do skutku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo słów z których nic nie wynika. Dziwię się posłowi Palikotowi, może jest kontrowersyjny ale zawsze miał własne zdanie tym razem wazeliniarstwo wzięło górę nad zdrowym rozsądkiem. Co do Fidela on jest rekordzistą i takim pozostanie z pozostałymi wypowiedziami pana posła PiS jestem w stanie się zgodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo mu zawdzięczamy - walnie przyczynił się do odsunięcia od władzy kaczorów!!! Tuskowi i nam wszystkim życzę, ażeby spełnił choć połowe tych zamierzeń!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot to ma zasługi tyle miejsc pracy co on stworzył to żadnemu Posłowi się nie udało. Chba że tow. Dudziński swoim kolesiom partyjnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle poseł Palikot nie słucha, albo nie rozumie, o czym się w Sejmie mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt Ci nie mówi jak masz głosować .To sprawa sumienia każdego wyborcy.Jednak ja też mogę mieć swoje zdanie o ludziach ,którzy głosowali na partię ziejącą nienawiścią czyli PIS.Na partię ,której sukces polegał na wsadzaniu do więzień drobnych przestępców podczas gdy wielcy bandyci i złodzieje nadal chodzili luzem.Człowiek ,który nie jest prawdziwkiem i oszołomem nie głosował na ludzi traktujacych z buta pielęgniarki i lekarzy tylko dlatego że tak jak górnicy nie przyszli z kilofami pod Urząd Rady Ministrów.Ja też mogę mieć swoje zdanie o ludziach ,którzy nie myślą logicznie.Tak masz rację uważam Cię za ciemnogrodzianina i prawdziwka bo właśnie takie jest moje prawo w demokratycznym państwie.Co więcej mam prawo uważać że "cham chamem na wieki wieków amen".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli uważasz że Bierut i Gomólka mieli klasę to wart jesteś aby dać ci sto batów tam gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę,bowiem rozum niektórym trzeba wbijać do głowy .Porównywanie Zbrodniarza Bieruta do Tuska powinno być napiętnowane do siódmego pokolenia .Dobry ,biedny prosty nieszczęsny postsowiecki człowieczku puknij się w pustostan!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5ko5l53m,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic ciekawego 3 godz 3 konkrety obiecane 2012 boisk,wyprowadzenie wojsk z iraku i stanowisko w spawie traktatu( tzn POPIERAJĄCE POLITYKĘ PIS) pozatym to dobre dla lubiących walczyka na okrągło jak kiedyś Kwaśniewski a nie wiem co Palikot tam więcej zobaczył wazelina na siłę jest szkodliwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...