Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak stacje kontroli pojazdów oszukują kierowców

Utworzony przez rodak, 9 kwietnia 2009 r. o 00:08 Powrót do artykułu
Nie rozumię jak nielegalna instytucja może wydać ważny legalny dokument?Wydaje się,że te stacje powinne zwrócić kierowcom pobrane opłaty wraz z odszkodowaniem a kierowców powinno się zobligować do wykonania ponownych badań.Skoro takie coś się w pewnym stopniu legalizuje to niedługo dowód rejestracyjny podbije nam fryzjer,Państwo weźmie dolę i będzie OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie najbardziej wkurzają ASO, gdzie klient oddaje samochód i nie ma dostępu do hali napraw, bo wszędzie są szlabany i napisy - niezatrudnionym wstęp wzbroniony. Oddajesz samochód i nic nie widzisz, co z nim robią.... Owszem, są klienci typu "oddaj i zapomnij", ale ja akurat należę do takich, co lubią sobie popatrzeć... bo co mi szkodzi kontrolować własność, co z nią robią.... w końcu moje życie zależy od poprawności wymiany podzespołów, więc lubię popatrzeć jak pracuje mechanik i podpytać o to czy tamto... Dlatego już do tej stacji w Puławach nie jeżdżę (a jest taka jedna - domyślcie się )...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu chyba ku.....wa zwariował.To ja zwykły zjadacz chleba mam sprawdzać czy stacja ma uprawnienia czy nie? A w razie wypadku stracę możliwość wypłaty odszkodowania bo mój przegląd techniczny samochodu okaże się nieważny.Takie idiotyzmy możliwe są tylko w Polsce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli z Transportowego Dozoru Technicznego stacje dostały nieprawidłowe dokumenty zezwalające na badania techniczne pojazdów, to kto zawinił stacja czy wielki urząd Dozoru technicznego, gdzie są zatrudnieni bardzo kompetentni ludzie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...