Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak zginął Mateusz z Kazimierza?

Utworzony przez EeBe, 21 lipca 2008 r. o 22:52 Powrót do artykułu
Mateuszku, dlaczego... [*] Twoja strata boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne jakis uchowny w tym maczał palce...zapewne to jakaś historia..próby zatarcia ciemnej strony kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczycie ze okaze sie ze piepszyl sie z duchownymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale artykuł wygląda jakby był pisany przez amatora,...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sexy_lady691 napisał:
zobaczycie ze okaze sie ze piepszyl sie z duchownymi
Zastanów się co piszesz matołku/matolico....tu się stała wielka tragedia a Ty sobie jaja z tego robisz podejrzewam że jesteś małolatem co nie wie nic o życiu!!!! Zanim kiedyś napiszesz coś głupiego to się zastanów!!!! Głupim pisaniem robisz krzywdę rodzinie i znajomym!!!! Bardzo mi przykro ze Mateusz nie żyje jest to wielkie smutne przeżycie dla nas wszystkich co mieli nadzieje że się odnajdzie żywy. Łączę się w w bólu z rodziną Mateusza. (*) (*) (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sexy_lady691 napisał:
zobaczycie ze okaze sie ze piepszyl sie z duchownymi
Obyś kiedyś zapłacił za te słowa. Nawet nie wiesz bydlaku jak takie słowa bolą. I nic cię nie usprawiedliwia. Ani wiek, ani głupota. Mateusz, w sercach wielu ludzi będziesz na zawsze... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie sa wlasnie komentarze..Znam to bo sam to przezylem wzesniej..Ludzi rozne rzeczy pisza ale coz - najlepiej nie czytac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po Twoim nicu widać że to Ty masz problemy z tożsamością seksualną koleżanko. A po tym co napisałaś widać że z inteligencją też u Ciebie nie najlepiej. Jak nie wiesz co pisać to nie pisz wcale. A jak chcesz żeby zwrócono na Ciebie uwage to zgłoś sie do cyrku. Gdybyś miała w sobie odrobine rozumu to byś takie komentarze zostawiła dla siebie..zresztą co ja mówie gdzybyś miała odrobine rozumu to takie głupoty nie przyszły by Ci do głowy...żal że są takie osoby na świecie jak Ty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łącze się w bólu z rodziną mateusza i jego bliskimi. do kazimierza przyjeżdzam kilka razy w tygodniu bo mieszkam w puławach, za każdym razem jak widzialam plakat o zaginionym, miałam nadzieje że wszystko się wyjaśni.. szczęśliwie. pokój jego duszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
l napisał:
Zapewne jakis uchowny w tym maczał palce...zapewne to jakaś historia..próby zatarcia ciemnej strony kościoła
a tu też następny bardzo mądry wpis;\ aż przykro czytać że są tacy idioci... twój poziom jest prawie równy osobie pod tobą... żal.. przykro aż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jej.. to był mój sąsiad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju Mateuszu, szkoda ze to życie tak się dla ciebie skończyło na tym łez padole. To straszna tragedia dla rodziny, życzę wam siły i wytrwałości w bólu. Przeżyłam podobną tragedię odszedł ktoś młody a ludzie wypisywali bzdury na jego temat chodź go nie znali i nie wiedzieli jak to było. Nie zwracajcie uwagi na te podłości.((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KiCz napisał:
Jej.. to był mój sąsiad.
KiCz nie wiesz kiedy będzie pogrzeb Mateusza? Jestem jego kolegą z liceum i proszę o szybką odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako lekturke dla refleksji proponuje każdemu przeczytać "Porzucone sutanny" ..... a nie zajadle bronic kościół!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
damapik napisał:
a tu też następny bardzo mądry wpis;\ aż przykro czytać że są tacy idioci... twój poziom jest prawie równy osobie pod tobą... żal.. przykro aż.
Twój poziom jest równie adekwatny do twych słów. Nie obrażaj nikogo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb Mateusza już się odbył w Piątek 25.07.2008 o godzinie 12 ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mateusz chodził ze mną do klasy w liceum. Może dla osób które go nie znały wydawał się dziwny, ale podejrzewam że każdy kto go poznał nie mógł mu nic zarzucić. Z tego co pamiętam Mateusz był bardzo ciepłym chłopcem. Zawsze można było z nim porozmawiać na każdy temat. Pocieszył, doradził. Niezwykle dojrzały jak na swój wiek. Może troche skryty. łzy cisną mi się do oczu bo przed chwilą przeczytałam o jego śmierci. słyszałam że zaginął ale cały czas miałam nadzieje że się odnajdzie. że to tylko jakiś żart... sama nie wiem. wielka strata dla nas wszystkich.... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktos z was wie jaka byla przyczyna zgonu?zal mi tego chlopaka mimo iz go nie znalam mialam nadzieje ze sie odnajdzie.spoczywaj w pokoju Mateuszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...