Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki jest nasz region, czyli woj. lubelskie w liczbach

Utworzony przez mieszkaniec, 19 lutego 2011 r. o 14:29 Powrót do artykułu
LUDZIE POMYŚLCIE co piszecie ile razy mam mowic ze nie powinno podawac sie samej sredniej, srednai liczy sie dla skarbowki ale nie dla pogladu dla ludzi co z tego ze jest srednia wyzsza jak ta wyzsza srednia ustanowili ludzie ktorzy naleza do szczytu "piramidy" czyliu max kilka procent. oprocz sredniej aby bylo wiarygodnie powinno sie podawac MEDIANE jescze raz powtarzam MEEEEEDDDDIIIAAANNNEE czyli gdzie wypada polowa populacji miedzy najbogatrzymi i najbiedniejsztymi. a ona kompletnie rozni sie od sredniej. niech bedzie 1 lub 2 miliarderow w rejonie i beda zawyzac statystyki reszty biedoty. moje pytanie do redakcji gazety jest takie: JAKA JEST MEDIANA ?! bo średnia mi nic nie mowi i reszcie ludzi tez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dołączam się do pytania wyżej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rm napisał:
dołączam się do pytania wyżej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram pytanie przedmówcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Skutki tego zjawiska zależą od tego, kto, po co i na jak długo wyjeżdża – mówi dr Paweł Kaczmarczyk, zastępca dyrektora Ośrodka Badań nad Migracjami. – Sądzę, że emigrujący za granicę niebawem wrócą. Przywiozą ze sobą nie tylko kapitał, ale i cenne doświadczenia zawodowe. To może zaprocentować w przyszłości." Hahahah po co mają przyjeżdząć??Jak ktoś wyjedzie i będzie zarabiał po 5 tys na rękę to czy jest sens przyjazdu do Lublina i rycia,zapier..lania za 1,5 tysiąca?? Obudzcie się w końcu Urzędnicy.Zostaną Ci kmtórzy naprawdę nie mogą wyjechać np. mają tu rodzinę, nie znają języka itp.A reszta wyjedzie i nie wróci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...