Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie będzie lubelskie wojsko po reformie

Utworzony przez ochotnik, 20 listopada 2008 o 06:37 Powrót do artykułu
Armia już dawno powina być zawodwa.Nareście pójdą tam ludzie którzy chcą tam być a nie jakiś pobór i może wreście zacznie się poważne szkolenie a nie zabawa w indian. Popoieram w 100% uzawodowienie armii, lepiej póxno niż wcale.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nareszcie się odczepią od ludzi którzy nie chcą lub nie mogą tam iść. Nikt nie ma prawa mnie zmuszać do odbywania jakiejś służby i marnowanie tam zdrowia, życia, psychiki, czasu i pieniędzy.
0
POWINNO SIĘ TEŻ WYRZUCIĆ KAPELANÓW,W WOJSKU NIE TRZEBA IDEOLOGII ,A TERAZ JEST TAK JAK ZA KOMUNISTÓW ,WCZEŚNIEJ BYŁ OFICER POLITYCZNY A TERAZ JEST KAPELAN BIORĄCY POBORY I TO NIE MAŁE ZA NIC
0
Zawodowa armia w USA przyciąga idiotów, przestępców, zboczeńców, psychopatów. Mieliśmy tego liczne dowody, w tym niedawne morderstwo sierż. Pietrzaka. W Polsce na siłę próbujemy powielać ten model. Opłakane skutki będą widoczne za kilka lat. Odwiedź moją stronę
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: