Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co z ulicą Choiny od Zelwerowicza do granic miasta ?, pozostanie nadal wąska, dziurawa, nie oświetlona i bez ścieżki rowerowej,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a co z ulicą Choiny od Zelwerowicza do granic miasta ?, pozostanie nadal wąska, dziurawa, nie oświetlona i bez ścieżki rowerowej,  
0
gdyby jeszcze na całej długości ul.Choiny była ścieżka rowerowa to by było fajnie, a tak trzeba będzie jeżdzić ulicą,albo chodnikiem :(
0
809 to strategiczna droga!!!!!  NA OBWODNICY POKAZUJĄ JĄ ZE 3 RAZY  !!   i przy okazji promując bardzo ważną miejscowość  PRZYTOCZNO  !! co za głupota ???nie ważny Sławinek, Kurów, Jastków ...ważne Przytoczno  !! choć tak na prawdę kto to wie gdzie ono ??? i po co ma wiedzieć  skoro leży na drodze 809 ... prowadzącej DO  NIKĄD !! sorry do Przytoczna, ale znaki i kierunkowskazy wyprodukowano, powieszono i Przytoczno ma za naszą kasę promocję !!! tylko  PO CO ????!!
0
Myślę, że po tej budowie obwodnicy to przydałoby się wyremontować gruntownie odcinek również od Sławinkowskiej do Majdanu Krasieńskiego. Dziwi mnie to, że wykonawca obwodnicy rozjechał okoliczne drogi i nikt nie wymógł na nim czyli firmie Dragados wykonania gruntownego remontu tych dróg,
0
A propon Przytoczna. Ja, stary lublinianin, krytykowałem już te drogowskazy na Przytoczno i naskoczył na mnie jakiś chłoporobotnik z tamtych okolic. Drogowskazy na przytoczno w okolicy Al. Warszawskiej powininny brzmieć Przytoczno Jastków Sławinek. Jeśli ktoś uważa inaczej to jest a) bezmyślny b) jego wiedza o świecie kończy się na WIśle, w najlepszym razie na Odrze.
0
809 to strategiczna droga!!!!!  NA OBWODNICY POKAZUJĄ JĄ ZE 3 RAZY  !!   i przy okazji promując bardzo ważną miejscowość  PRZYTOCZNO  !! co za głupota ???nie ważny Sławinek, Kurów, Jastków ...ważne Przytoczno  !! choć tak na prawdę kto to wie gdzie ono ??? i po co ma wiedzieć  skoro leży na drodze 809 ... prowadzącej DO  NIKĄD !! sorry do Przytoczna, ale znaki i kierunkowskazy wyprodukowano, powieszono i Przytoczno ma za naszą kasę promocję !!! tylko  PO CO ????!!

A propon Przytoczna. Ja, stary lublinianin, krytykowałem już te drogowskazy na Przytoczno i naskoczył na mnie jakiś chłoporobotnik z tamtych okolic. Drogowskazy na przytoczno w okolicy Al. Warszawskiej powininny brzmieć Przytoczno Jastków Sławinek. Jeśli ktoś uważa inaczej to jest a) bezmyślny B) jego wiedza o świecie kończy się na WIśle, w najlepszym razie na Odrze.
  Droga 809 łaczy Lublin i Przytoczno. Zatem drogi mozgowcu, wrecz swiatowcu, by nie powiedziec obiezyswiecie, wskazany masz punkt koncowy tej drogi. Prosciej sie chyba nie da.  Dla wyjasnienia, w Przytocznie ta droga łaczy się z krajówką nr 48, slowem dojazd do tzw. duzej obwodnicy Warszawy.  Mam nadzieje, ze to poszerzylo jeszcze Twoje horyzonty, de facto dość waskie:)
0
" 250-metrowy odnowiony fragment w Jakubowicach Konińskich"   Odnowiony może i jest, tylko szkoda, że asfalt już na nim pęka :)
0
A propon Przytoczna. Ja, stary lublinianin, krytykowałem już te drogowskazy na Przytoczno i naskoczył na mnie jakiś chłoporobotnik z tamtych okolic. Drogowskazy na przytoczno w okolicy Al. Warszawskiej powininny brzmieć Przytoczno Jastków Sławinek. Jeśli ktoś uważa inaczej to jest a) bezmyślny B) jego wiedza o świecie kończy się na WIśle, w najlepszym razie na Odrze.
Twoja wiedza kończy się na Bystrzycy w Lublinie. Zgodnie z przepisami podaje się zawsze punkt docelowy drogi a ta akurat kończy się w Przytocznie. Mało kto też wie gdzie jest Dorohusk albo Hrebenne a podaje się je jako drogowskazy 
0
" 250-metrowy odnowiony fragment w Jakubowicach Konińskich"   Odnowiony może i jest, tylko szkoda, że asfalt już na nim pęka :)
Ten fragment "odnawiała" ta sama firma, która zaczęła modernizację drogi do Majdanu. Także powodzenia w pisaniu reklamacji do wykonawcy.
0
Sorry ale za taki remont jak był zrobiony na moście w Jakubowicach Konińskich to Ja dziękuje. Nie znoszę odwalania fuszerki ! idą na to ogromne pieniądze i jeżeli po jednej zimie już są pęknięcia to za kilka lat będzie znowu to co kiedyś. Wykonawca ma obwiązek w ramach gwarancji naprawić te usterki, łaski nie robią. Mam nadzieje, że reszta remontu będzie porządnie wykonana.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: