Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jan III Sobieski nie do podrobienia. Banknot 500-złotowy już w obrocie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2017 r. o 19:12 Powrót do artykułu
Jan III Sobieski nie do podrobienia. Banknot 500-złotowy już w obrocie" MUSZĘ WAS ZMARTWIĆ - POLAK POTRAFI.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej dla mieszkańców naszego regionu ciężki do zarobienia, a nie podrobienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak coś jest nie do podrobienia, to znaczy, że już jest w obiegu. Ciekawe, czy w sklepie będą je przyjmować? A mi najbardziej pociły się ręce, gdy otrzymałem 500€ w wypłacie. Obawiałem się, że w kantorze mi go nie przyjmął. A tutaj niespodzianka, wręcz są oczekiwane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwodowali Tytanika, to też zapewniali że jest niezatapialny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
etam nie takie rzeczy podrabija . Do tego pewnie każa go niedlugo wycofać jak urzednicy UE doczytaja sie ze Sobieski wpi muzulumanom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno fotoszop sprzed 2000 roku, czyli stare wersje całkiem nieźle radzi sobie ze skanami nawet tego banknotu i nic nie utrudnia. Skanować banknoty można też całkiem nieźle na skanerach bębnowych, które też są dość leciwymi urządzeniami, ale za to najlepszymi, posiadaja je jeszcze niektóre studia graficzne i być może prywatne osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jubileuszowy 500 +.ha!ha ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...