Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pizzerii w Janowie jest kilka ale Di gusto chyba już nie istnieje. Teraz jest Domino i Rybka (ul. Wiejska) Piwnica oraz Oregano. Parma i Capri tak jak w artykule...chyba autor artykułu powinien jeszcze raz dowiedzieć się jakie pizzerie funkcjonują w mieście...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pizza faktycznie jest bardzo pyszna i i nikt w okolicy ba nie jadłem nigdzie lepszej, ale gorsze jest podejście do klienta przez samego Angela bo zrobił się bardzo chamski dlatego pizze zamawiamy na telefon i nie odzywamy się do woziciela bo też boimy się jeść pizze ze śpikiem kolesia w czapeczce
0
Pizza faktycznie jest bardzo pyszna i i nikt w okolicy ba nie jadłem nigdzie lepszej, ale gorsze jest podejście do klienta przez samego Angela bo zrobił się bardzo chamski dlatego pizze zamawiamy na telefon i nie odzywamy się do woziciela bo też boimy się jeść pizze ze śpikiem kolesia w czapeczce
Chyba piszesz o sobie jako o chamie , często chodzimy tam na pizze i nigdy nie doświadczyłem nietaktownego zachowania.
0
A gdzie w Janowie można zamówić pizzę na puszystym cieście taki wyrośnięty gruby placek ??? Przepadam za takim smakołykiem.
0
Słyszałam plotki i doświadczyłam sama jak Smaż (właściciel Parmy) w nocy, tak mniej więcej 1-3 godziny, włącza muzykę w restauracji na fulla i sąsiedzi nie mogą spać... Już od dawna tam nie chodzę, a pizza nie wyróżnia się niczym specjalnym
0
Koszt składników na taki pseudo-rarytas to około 5-7 złotych za kilogram standardowej o średnicy ok.40 cm i masie ok.+.- kilograma. A cena wyjściowa pizzy jest raczej większości znana ,reasumując pizzeria  to niezły biznes,
0
Chyba piszesz o sobie jako o chamie , często chodzimy tam na pizze i nigdy nie doświadczyłem nietaktownego zachowania.
Zapytaj jego sąsiadów o opinie ,a dowiesz się prawdy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: