Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli aby być przesadzonym należy wcześniej urosnąć. Jak już jesteś duży i Cie przesadzą, to możesz  być przesadzony na minę i wówczas będziesz wysadzony.  Kurcze trudny temat z tym przesadzaniem, doborem doniczek i substancji odżywczy. Jedno nasuwa się pytanie, kto podlewa?.
Kto podlewa?. Każdy wie, ale nie powie. Moim skromnym zdaniem  jest to naczynie połączone. A może wiecie kto zostanie  nowym kierownikiem cy  tez dyrektorem ARMiR?. Słyszałem, że Ona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto podlewa?. Każdy wie, ale nie powie. Moim skromnym zdaniem  jest to naczynie połączone. A może wiecie kto zostanie  nowym kierownikiem cy  tez dyrektorem ARMiR?. Słyszałem, że Ona.
On, ona,ono. Czyli nic nie wiadomo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiado  
On, ona,ono. Czyli nic nie wiadomo. 
Oj tam zaraz nie wiadomo !?,-  On, ona,ono - to liczba pojedyncza :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiado   Oj tam zaraz nie wiadomo !?,-  On, ona,ono - to liczba pojedyncza :)
A można być w liczbie mnogiej kierownikiem, dyrektorem? Kiedyś tak było. Pierwszy sekretarz lub inny mówił np.: do  Jurka,  siadajcie, wejdźcie. słuchajcie.zobaczcie, pomożecie.Co niektórzy mieli dobrze z tym,wiecie rozumiecie. Mam czasami wrażenie, że metody się nie zmieniły, zmienił się tylko krajobraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A można być w liczbie mnogiej kierownikiem, dyrektorem? Kiedyś tak było. Pierwszy sekretarz lub inny mówił np.: do  Jurka,  siadajcie, wejdźcie. słuchajcie.zobaczcie, pomożecie.Co niektórzy mieli dobrze z tym,wiecie rozumiecie. Mam czasami wrażenie, że metody się nie zmieniły, zmienił się tylko krajobraz.
Masz rację" zmienił się tylko krajobraz". Przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylicie się "free i Ryszard. Krajobraz jest ten sam od 20 lat. Ludzie przyzwyczaili się do krajobrazu, to tak jak w filmie "SEKSMISJA"  pokazuje się jeden obraz a za nim jest fantastyczne życie, oczywiście dla wybranych. Jak pięknie się nam żyje www.kkjbczkjfljejzzbcz@itp.jl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylicie się "free i Ryszard. Krajobraz jest ten sam od 20 lat. Ludzie przyzwyczaili się do krajobrazu, to tak jak w filmie "SEKSMISJA"  pokazuje się jeden obraz a za nim jest fantastyczne życie, oczywiście dla wybranych. Jak pięknie się nam żyje www.kkjbczkjfljejzzbcz@itp.jl
A może masz rację, świetne porównanie do" seks misji ", a ja sądziłem, że to wypisz wymaluj Ranczo idzie. Tak w tym mieście nie ma żadnej konkurencji, wycieli wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...................a ja na to jak na lato, samouwielbienie nic więcej.Pycha kroczy przed upadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...................a ja na to jak na lato, samouwielbienie nic więcej.Pycha kroczy przed upadkiem.
AMEN .....!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AMEN .....!!!!!!!
amen ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amen ?.
Obserwując to dzieje się tu i tam, dochodzę do wniosku, że może to być jednak d...pa i kamieni kupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwując to dzieje się tu i tam, dochodzę do wniosku, że może to być jednak d...pa i kamieni kupa.
To będzie czym rzucać, a jak zostanie to ułożymy nowy chodnik na ulicy.............?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To będzie czym rzucać, a jak zostanie to ułożymy nowy chodnik na ulicy.............?
No tak, więc zaśpiewajmy " my pierwsza brygada".  KOSTKI CI U NAS POD DOSTATKIEM ALE I TĄ  PRZYJMIEMY JAKO SYMBOL  NASZEJ WIELKOŚCI.   Tak na marginesie, to można by było wprowadzić do tych wszystkich gier i zabaw rozgrywanych na terenie gminy rzut kostka do celu, na odległość do biegnącego.....dzika,  lub najedzonej świni, itd. To możne być atrakcja na skalę  całej Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, więc zaśpiewajmy " my pierwsza brygada".  KOSTKI CI U NAS POD DOSTATKIEM ALE I TĄ  PRZYJMIEMY JAKO SYMBOL  NASZEJ WIELKOŚCI. Tak na marginesie, to można by było wprowadzić do tych wszystkich gier i zabaw rozgrywanych na terenie gminy rzut kostka do celu, na odległość do biegnącego.....dzika,  lub najedzonej świni, itd. To możne być atrakcja na skalę  całej Europy.
Każdemu kto by celnie rzucał , mógłbym jako '' giermek '' kamienie donosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdemu kto by celnie rzucał , mógłbym jako '' giermek '' kamienie donosić.
I to jest godna pochwały postawa obywatelska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest godna pochwały postawa obywatelska.
Ja mogę sporządzić  imienną listę rzucających. Myślę, że nie będzie obowiązywać zasada " kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień, niech rzuci '" Bo wszyscy zostaną zdyskwalifikowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę sporządzić  imienną listę rzucających. Myślę, że nie będzie obowiązywać zasada " kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień, niech rzuci '"Bo wszyscy zostaną zdyskwalifikowani.
Indoktrynacja i (''dogmaty religijne'' czyt.bezrozumna akceptacja religijnych nakazów i zakazów) jednak robią swoje ! ,niektórym polityczny humor miesza się z cytatami indoktrynacyjnymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Indoktrynacja i (''dogmaty religijne'' czyt.bezrozumna akceptacja religijnych nakazów i zakazów) jednak robią swoje ! ,niektórym polityczny humor miesza się z cytatami indoktrynacyjnymi.
Tutaj akurat wykorzystano tekst z piosenki Stanisława Soyki, A już myślałem, że Ty wszystko wiesz!!!!!. Zapewne Soyka zapożyczył sobie uf cytat,    https://www.youtube.com/watch?v=nZz6XtdmOHY   tekst jednak pięknie nawiązuje do obecnej dyskusji.   "Problemy Twoje, moje, nasze boje... polityka! A przecież każdy włos jak nasze lata policzony!Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień ... niech rzuci!Daleko raj ... gdy na człowieka się zamykam!'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj akurat wykorzystano tekst z piosenki Stanisława Soyki,A już myślałem, że Ty wszystko wiesz!!!!!.Zapewne Soyka zapożyczył sobie uf cytat,  https://www.youtube.com/watch?v=nZz6XtdmOHY tekst jednak pięknie nawiązuje do obecnej dyskusji. "Problemy Twoje, moje, nasze boje... polityka! A przecież każdy włos jak nasze lata policzony! Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień ... niech rzuci! Daleko raj ... gdy na człowieka się zamykam!'
Jaki piękny przykład twórczości życiowej ''artysty''nam tu Rysio odsłonił. Natychmiast po zapoznaniu się z treścią poniższego tekstu w linku musimy zacząć go naśladować link http://muzyka.wp.pl/gid,678084,opage,2,title,Mroczna-przeszlosc-Stanislawa-Sojki,galeria.html?ticaid=11676dJak ja lubię jego wycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki piękny przykład twórczości życiowej ''artysty''nam tu Rysio odsłonił. Natychmiast po zapoznaniu się z treścią poniższego tekstu w linku musimy zacząć go naśladować link http://muzyka.wp.pl/gid,678084,opage,2,title,Mroczna-przeszlosc-Stanislawa-Sojki,galeria.html?ticaid=11676d Jak ja lubię jego wycie.
Czy ktoś każe Ci go naśladować, mnie osobiście nie interesuje co robił Soyka, tak jak nie interesuje mnie co Ty robisz, Soyka tego nie ukrywa, Każdemu można przypiąć jakąś łatkę, wiem , że w Janowie jest kilku świętych obywateli. Idąc Twoim tokiem rozumowania dochodzę do wniosku, że poza Tobą wszyscy są beeeee. Zacytuję więc ponownie tego artystę Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień ... niech rzuci!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyluzuj chłopie, wyluzuj. Mamy wolną wolę, więc nie widzę problemu i nic nikomu nie narzucam!!!! Pozdrawiam Ryszard.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...