Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janowice: Rodzina odcięta od świata przez wodę

Utworzony przez Tomek, 21 stycznia 2011 r. o 05:21 Powrót do artykułu
tam w artykule to nie jest napisane ze oni chcą zeby gmina naprawiała im droge to pan wójt coś napomniał ale nie widze dlaczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prywatną drogę my tez mamy i sami o nią dbamy czego wy ludzie oczekujecie ze wszystko gmina zrobi za Was mamy 21 wiek i niech każdy bierze się do roboty tylko liczą ciągle na innych szkoda słów bo nie ma tu z kim i nad czym dyskutować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niechwal się karzdy ma drogę tylko nie zalaną wodą z sąsiednich pól ajak ci szkoda słów to niewchódz na forum!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam właśnie opinie na forum i zastanawiam się skąd osoby piszące te "ciekawe rzeczy" mają informację na temat podniesienia drogi przez Urząd Gminy. Albo ktoś nie ma o czym pisać albo poprostu nie potrafi czytać artykułów ze zrozumieniem bo nic na temat nie jest napisane. Przed napisaniem opini na forum proszę jeszcze raz uważnie i ze zrozumieniem przeczytać cały artykół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tak gmina im pomaga ja nie widze gmina pomaga ale takim co nie placa podatkow itakim co chodza pozapomogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostane kontak to ty tych panastwa znam ich i sosiad edze miał problem czekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art. 17. 1. Jeżeli śródlądowa woda powierzchniowa płynąca lub wody morza terytorialnego albo morskie wody wewnętrzne zajmą trwale, w sposób naturalny, grunt niestanowiący własności właściciela wody, grunt ten staje się własnością właściciela wody. 2. W przypadku, o którym mowa w ust. 1, dotychczasowemu właścicielowi gruntu przysługuje odszkodowanie od właściciela wody na warunkach określonych w ustawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam nawet krócej!! Ale moi rodzice to może i mają 100 metrów ale razy 5!! Ja przynajmniej się przedstawiam i nie ukrywam że to moja rodzina!! A Ty no cóż napinaj żyłki dalej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Kamilu bracie "niby pokrzywdzonego" trzeba brać się do roboty a nie ciągle liczyć na drapane ile ty masz drogi do szosy góra 100m możne jak śniegu spadnie 10 cm to tez mają ci odśnieżać PRYWATNĄ DROGĘ? ciesz się i dziękuj wszystkim w gminie że chcą Ci pomagać bo za tą akcję zapłacą wszyscy mieszkańcy mam nadzieję że koszty prokuratorskiego dochodzenia poniesie Twoja rodzina bo prokuratora zamiast zajmować ważnymi sprawami zajmuje się teraz prywatna droga o którą po poprostu NIE DBALI WŁAŚCICIELE ! !!!DO PRACY RODACY !!!
Gdzie jesteś teraz już po IP komputera twojego wiem o kim mowa!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie skąd w Was tyle agresji?! Ciekawe co byście mieli do powiedzenia gdyby was to spotkało...troche empatii by się przydało!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś wojta z tym sprzętem nie widać żeby pomagał a naobiecywał że ho ho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prokuratura napisał:
dostane kontak to ty tych panastwa znam ich i sosiad edze miał problem czekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W książce tel znajdziesz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Gdzie jesteś teraz już po IP komputera twojego wiem o kim mowa!!
jesteś tak głupi ze szkoda z tobą dyskutować po IP to mnie nie znajdziesz to pewne a jak bys wiedział kim jestes to co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
jesteś tak głupi ze szkoda z tobą dyskutować po IP to mnie nie znajdziesz to pewne a jak bys wiedział kim jestes to co?
A nic po prostu wiem jaki poziom prezentujesz i ile jesteś wart!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
A nic po prostu wiem jaki poziom prezentujesz i ile jesteś wart!!
I życzę tobie i twojej rodzinie jak najlepiej żeby im się żyło w dostatku i żeby nikt i nie oceniał po artykule w gazecie.. żeby twoja rodzina nie doświadczyła tego co moja!~!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
I życzę tobie i twojej rodzinie jak najlepiej żeby im się żyło w dostatku i żeby nikt i nie oceniał po artykule w gazecie.. żeby twoja rodzina nie doświadczyła tego co moja!~!
dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krowy doic i kozy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie do ciebie kamilu ale do tego co tam tak krowy doja i kozy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...