Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Japonia Wajdy i Zachwatowicz

Utworzony przez enen21, 18 października 2009 r. o 11:47 Powrót do artykułu
wybitny reżyser nie broniłby zbiegłego pedofila dla mnie Wajda przestał być wybitny i sam się skasował z resztą "wybitnej" sfory adieu zakłamany półświatku artystyczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
enen21 napisał:
wybitny reżyser nie broniłby zbiegłego pedofila dla mnie Wajda przestał być wybitny i sam się skasował z resztą "wybitnej" sfory adieu zakłamany półświatku artystyczny
A kto wam powiedział, ze Wjada to wybitny reżyser? Albo, nie daj Bóg, ten Zanussi? Wybitny to był choćby Krzysztof Kieslowski, ale nie ci wyrobnicy kamery. Kręcili kolejne tzw, "artystyczne" gnioty, ku chwale komunistycznej władzy. Taki Np. "Popiół i diament" Wajdy, to naigrywanie się i daremność ruchu oporu wobec komunistów. Zwykli oportuniści i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
enen21 napisał:
wybitny reżyser nie broniłby zbiegłego pedofila dla mnie Wajda przestał być wybitny i sam się skasował z resztą "wybitnej" sfory adieu zakłamany półświatku artystyczny
I tu zgoda gdyby- to zachował by się jak ktoś wybitny choć i drugi komentarz ma swoje uzasadnienie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...