Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak dla mnie remix spoko koko a menadżerowi "Jarzębiny" to się chyba w d...pie poprzewracało od tej "sławy"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ten menadżer za dużo "sławy" zasmakował i zaczyna po sądach latać
0
Dla mnie nawet spoko fajnie zrobiony kawałek. A swoją drogą w radiu leci jakaś reklama i niech jej się czepią.
0
Dla mnie jest to o wieeeele wieeeele lepsze niż ten cover ludowej przyśpiewki! Od tego przynajmniej uszy nie bolą i nie zbiera mi się na torsje!
0
sssssss napisał:
Dla mnie nawet spoko fajnie zrobiony kawałek. A swoją drogą w radiu leci jakaś reklama i niech jej się czepią.
Reklamodawca zapłacił Jażębinie za wykorzystanie utworu (coveru). Reklama jest full legal
0
Jaro napisał:
Reklamodawca zapłacił za wykorzystanie utworu (coveru). Reklama jest full legal
Jarzębinie* oczywiście
0
to jest zajebiste
0
no nie kawałeczek spoko lepiej sie słucha wpada do ucha a menadzer ach poczuł sławe i skacze jakby zasuwał na budowie toby i sądów mu sie odechciało .kawałek OK
0
To Polacy powinni pozwać Jarzębiny a ten bliss zajebisty !!!!!! Brawo chłopaki
0
jarrek napisał:
Jak dla mnie remix spoko koko a menadżerowi "Jarzębiny" to się chyba w d...pie poprzewracało od tej "sławy" [/quote] [quote name='jarrek' timestamp='1337546264' post='631969'] Jak dla mnie remix spoko koko a menadżerowi "Jarzębiny" to się chyba w d...pie poprzewracało od tej "sławy"
tez mam takie wrażenie. Jestem troche zniesmaczona bo gdy pojawił się problem czy jarzebiny nie wzorcowały sie na dębskim i piosence zespołu Śląsk to tamci ludzie byli pozytywnie nastawieni i nie groźili sądem. Teraz postawa " menażera" jest co najmniej nie na miejscu, a prawo do karykatury, zartu należy sie każdemu:)
0
rozumiem jarzebiny bo to jest o 3 klasy lepsze.Ale pewnie bliss nie nie zamierzał z nimi konkurować.Nie ta klasa,zrobili żart i tyle.
0
Niech wezmie i sie pier..olnie w cymbal ten menadzer i nauczy te swoje dinozaury jaka powinien wygladac fajny kawalek...
0
A mi sie tam podoba, lepsze od oryginału.
0
Zabawne, bo Koko koko też jest plagiatem utworu Wojciecha Kilara. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GG9fYoKWtqg
0
Jarzębina słusznie chroni swojego "koko euro spoko". Litwo ojczyzno moja - każdy Polak wie czyje to te trzy wyrazy. "Koko euro spoko" to marka dotychczas kojarzona tylko z zespołem Jarzębina, ale teraz podpina się tu jakiś ten czy inny zespół, z których każdy miał szansę uczciwie zdobyć swoją markę, ale ... . Idziesz do sklepu kupujesz Nałęczowiankę. Dopiero w domu odkrywasz wprowadzony w błąd, że to jakaś Nałęczowska a nie Nałęczowianka. Albo zamiast nagrody Nobla ktoś zdobywa nagrodę lubelski Nobel. W niewłaściwym kierunku to wszystko by zmierzało, gdyby wszystko było wolno. Szukasz w internecie "koko euro spoko" i co znajdujesz? Chcą śpiewać utwór swój jako nowy - zamiast tych niech sobie wstawią inne wyrazy.
0
A tam, mniejsza z Jarzębiną! Jak Gotye się o tym dowie, to przecież on ich rozniesie o.O
0
Zespół jarzębina powinien się cieszyć z tego iż ktoś zagrał wersje godną hymnu EURO 2012, bo to co pokazała jarzębina nadaje się na FESTYN PIWNY !!
0
Zespół jarzębina powinien się cieszyć z tego iż ktoś zagrał wersje godną hymnu EURO 2012, bo to co pokazała jarzębina nadaje się na FESTYN PIWNY !!
0
0
Ty serio czy jaja sobie robisz?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: