Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak dla mnie remix spoko koko a menadżerowi "Jarzębiny" to się chyba w d...pie poprzewracało od tej "sławy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten menadżer za dużo "sławy" zasmakował i zaczyna po sądach latać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie nawet spoko fajnie zrobiony kawałek. A swoją drogą w radiu leci jakaś reklama i niech jej się czepią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie jest to o wieeeele wieeeele lepsze niż ten cover ludowej przyśpiewki! Od tego przynajmniej uszy nie bolą i nie zbiera mi się na torsje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sssssss napisał:
Dla mnie nawet spoko fajnie zrobiony kawałek. A swoją drogą w radiu leci jakaś reklama i niech jej się czepią.
Reklamodawca zapłacił Jażębinie za wykorzystanie utworu (coveru). Reklama jest full legal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaro napisał:
Reklamodawca zapłacił za wykorzystanie utworu (coveru). Reklama jest full legal
Jarzębinie* oczywiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest zajebiste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie kawałeczek spoko lepiej sie słucha wpada do ucha a menadzer ach poczuł sławe i skacze jakby zasuwał na budowie toby i sądów mu sie odechciało .kawałek OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Polacy powinni pozwać Jarzębiny a ten bliss zajebisty !!!!!! Brawo chłopaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarrek napisał:
Jak dla mnie remix spoko koko a menadżerowi "Jarzębiny" to się chyba w d...pie poprzewracało od tej "sławy" [/quote] [quote name='jarrek' timestamp='1337546264' post='631969'] Jak dla mnie remix spoko koko a menadżerowi "Jarzębiny" to się chyba w d...pie poprzewracało od tej "sławy"
tez mam takie wrażenie. Jestem troche zniesmaczona bo gdy pojawił się problem czy jarzebiny nie wzorcowały sie na dębskim i piosence zespołu Śląsk to tamci ludzie byli pozytywnie nastawieni i nie groźili sądem. Teraz postawa " menażera" jest co najmniej nie na miejscu, a prawo do karykatury, zartu należy sie każdemu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem jarzebiny bo to jest o 3 klasy lepsze.Ale pewnie bliss nie nie zamierzał z nimi konkurować.Nie ta klasa,zrobili żart i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wezmie i sie pier..olnie w cymbal ten menadzer i nauczy te swoje dinozaury jaka powinien wygladac fajny kawalek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi sie tam podoba, lepsze od oryginału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawne, bo Koko koko też jest plagiatem utworu Wojciecha Kilara. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GG9fYoKWtqg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarzębina słusznie chroni swojego "koko euro spoko". Litwo ojczyzno moja - każdy Polak wie czyje to te trzy wyrazy. "Koko euro spoko" to marka dotychczas kojarzona tylko z zespołem Jarzębina, ale teraz podpina się tu jakiś ten czy inny zespół, z których każdy miał szansę uczciwie zdobyć swoją markę, ale ... . Idziesz do sklepu kupujesz Nałęczowiankę. Dopiero w domu odkrywasz wprowadzony w błąd, że to jakaś Nałęczowska a nie Nałęczowianka. Albo zamiast nagrody Nobla ktoś zdobywa nagrodę lubelski Nobel. W niewłaściwym kierunku to wszystko by zmierzało, gdyby wszystko było wolno. Szukasz w internecie "koko euro spoko" i co znajdujesz? Chcą śpiewać utwór swój jako nowy - zamiast tych niech sobie wstawią inne wyrazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tam, mniejsza z Jarzębiną! Jak Gotye się o tym dowie, to przecież on ich rozniesie o.O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zespół jarzębina powinien się cieszyć z tego iż ktoś zagrał wersje godną hymnu EURO 2012, bo to co pokazała jarzębina nadaje się na FESTYN PIWNY !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zespół jarzębina powinien się cieszyć z tego iż ktoś zagrał wersje godną hymnu EURO 2012, bo to co pokazała jarzębina nadaje się na FESTYN PIWNY !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zespół jarzębina powinien się cieszyć z tego iż ktoś zagrał wersje godną hymnu EURO 2012, bo to co pokazała jarzębina nadaje się na FESTYN PIWNY !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty serio czy jaja sobie robisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...