Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ze szczerego serca gratuluję wygranej Paniom z Jarzębiny. Na pewno trzeba było się wykazać nie lada odwagą, żeby nagrać piosenkę i wystartować w takim konkursie. Proszę się nie przejmować komentarzami zawistników Trzymam kciuki i czekam na występy podczas Euro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też się ciesze że mamy Jarzebinki, bo są orginalne, ciekawe, wesołe, i gratuluje odwagi bo ja po mimo to ze jestem sporo młodsza nie odważyła bym sie A piosenke śpiewam nawt gdy juz nie chce... wpadła w ucho i nie chce wyjść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p napisał:
Ze szczerego serca gratuluję wygranej Paniom z Jarzębiny. Na pewno trzeba było się wykazać nie lada odwagą, żeby nagrać piosenkę i wystartować w takim konkursie. Proszę się nie przejmować komentarzami zawistników Trzymam kciuki i czekam na występy podczas Euro. [/quote] [quote name='ewelina' timestamp='1336424248' post='628264'] Ja też się ciesze że mamy Jarzebinki, bo są orginalne, ciekawe, wesołe, i gratuluje odwagi bo ja po mimo to ze jestem sporo młodsza nie odważyła bym sie A piosenke śpiewam nawt gdy juz nie chce... wpadła w ucho i nie chce wyjść
Popieram obydwie wypowiedzi Spoko laski ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mysle, ze gdyby wiecej ludzi w Polsce mialo taki dystans i poczucie humoru jak panie z Jarzebiny, to w Polsce zyloby sie latwiej i pogodniej, pozdrawiam i gratuluje, mam nadzieje, ze pilkarze dorownaja Paniom poziomem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosh napisał:
Ja mysle, ze gdyby wiecej ludzi w Polsce mialo taki dystans i poczucie humoru jak panie z Jarzebiny, to w Polsce zyloby sie latwiej i pogodniej, pozdrawiam i gratuluje, mam nadzieje, ze pilkarze dorownaja Paniom poziomem
Wygadane te kobitki i ustna harmonijka,wiekowa no no.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie skończyły się narzekania, że piosenka słaba, że wiocha. Wiedziałam, że wkońcu ludziska docenią to co zrobiły Panie z mojej miejscowości. Jestem z nich dumna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok. Wstydzę się tego kraju: - wsiowa piosenka - symbolem są 2 pedały - w rządzie deb***e - ojciec dyrektor kieruje zombie-moherami - palipłot kieruje kryminalistami Na szczęście wyjeżdżam i nigdy tu nie wrócę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani jest mi ogromnie przykro jesli widze takie komentarze jak ten jeden ,, WOW.wstydze sie swojego kraju" Czlowieku wstydz sie za samego siebie bo gdzie masz zamiar wyjechac tam tez bedziesz takim samym ,,ZEREM' jakim jestes teraz .Czlowiek ktory wypiera sie swojego kraj odczlowiecza sie.Jestem ponad 22 lata za granica i zawsze przyznawalem sie ze jestem Polakiem chociaz czasami bylem obiektem kpin poniewaz takie ''ZERA"jak ty zespsoly opinie Polakom ze potrzeba bylo wiele czasu aby to wszystko odbudowac a odbudowac trzeba bylo ciezka praca. Panie z Zespolu Jarzebina wygraly konkurs dlatego ze to Cala Polska na nich glosowala Pewnie gdyby bylo jakies Jury moznaby sie domyslec ze babcie posprzedawaly swoje gospodarstwa domowe i przekupily komisje. Wstydzic sie nie maja czego a wprost przeciwnie ulozyly fajny tekst fajnie zaspiewaly i podbily serca wszystkim. Natomiast Ci wszyscy ktorym jest wstyd bardzo prosze wziasc przyklad z ,,WOW'' i wyjechac z kraju jaknajdalej najlepiej do Honolulu i nie wracac Takich pseldo polakow Polska nie potrzebuje.Czytajac te wszystkie komentarze dotyczace Zespolu Jarzebina doszedlem do wniosku,ze wstydzic sie mozemy jedynie za tych ktorzy swoimi komentarzami obrazaja uczciwych ludzi,nie maja zadnego respektu i szacunku dla starszych.Wiem ze takich ludzi nie jest duzo ale potrafia zamacic czysta wode.Jarzebina kocha Was wieksza czesc Polakow i nie tylko. Pracuje dla fabryki samolotow gdzie pracuje 800 ludzi z calego swiata i kazdemu sie spodobaly wesole spiewaczki z zespolu Jarzebina. Panie nie przejmujcie sie marginesem badzcie soba tak jak do tej pory pokazalyscie Calej Polsce ze ciezka praca mozna osiagnac sukces.Serdecznie Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...